Vilapark Klamovka – klenot mezi pražskými realitami

Uvažujete o pořízení nemovitosti v Praze či okolí? V satelitech a městech v dojezdové vzdálenosti od metropole jsou ceny nižší, čeká vás ale každodenní přesuny v autě a mnohahodinové čekání v kolonách. Představte si takto trávit svůj volný čas dalších dvacet let? Děsivé? O důvod víc zůstat ve velkoměstě. Projekt Vilapark Klamovka je ideálním místem, které splňuje požadavky zájemců o rezidenční bydlení se vším komfortem, přitom se zelení v zádech. Vybrat si lze navíc z jednotek ve dvou různých celcích.

117 lukrativních bytů

Rezidenční projekt Vilapark Klamovka realizuje renomovaná společnost Metrostav Development, která nabízí bydlení v celkem osmi domech, které jsou rozdělené napůl mezi dvě části. První tvoří vyšší bytovky s výhledem na velkoměsto, druhou zase nižší viladomy, které jsou umístěné do zahrady. Všechny byty mají k dispozici balkon, terasu nebo předzahrádku, které nabízí pohodové trávení volného času s hrnkem kávy v ruce. Katalog obsahuje celkem 117 bytových jednotek, přičemž je nutné upozornit, že zájem je veliký a výhod spousta.

Různé dispozice

A který byt vybrat? Luxusní byty blízko Klamovky mají různé dispozice, v nabídce jsou nejmenší garsonky i rozlehlé penthousy s terasou. U bytů 4+kk se může volit z běžného nebo mezonetového uspořádání. U některých jednotek je v ceně sklepní kóje, k ostatním se může přikoupit spolu s garážovým stáním v podzemním podlaží. Auto se bude hodit, protože jen nedaleko je výpadovka na dálnici směrem do Německa. Benefitem rezidence je rovněž dostupnost veřejnou dopravou, v okolí jsou autobusové a tramvajové zastávky vedoucí na linky metra.

V centru příležitostí

Bydlet v metropoli přináší možnost pracovních či obchodních příležitostí. Praha je centrem kultury a celoročně se koná nespočet koncertních či divadelních představení. Zkrátka nepřijdou ani milovníci sportu, protože Klamovka poskytuje prostor pro aktivní relaxace včetně možností jízdy na kole nebo na inlinech. Samozřejmostí je veškerá sociální a občanská vybavenost, v rámci pražské páté části nechybí školy, školky, zdravotnická zařízení, lékárna, pošta či banka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.