Kontakt

O časopise Sidonie

Píšeme o tématech, o nichž se jinde nedočtete. Hledáme příběhy zajímavých žen a mužů. Připravujeme reportáže, rozhovory i názorové články.

Časopis vychází on-line od roku 2014. Každý měsíc si ho otevře 5 000 lidí, které oslovujeme i na sociálních sítích nebo přes pravidelně rozesílaný newsletter.

Chcete spolupracovat?

 • Ideální propagací produktů nebo služeb jsou inspirativní PR články.
 • Rádi vám článek napíšeme tak, aby co nejlépe oslovil naše čtenáře.

Kontakt

Zdeněk Jindra, šéfredaktor

E-mail: eshop@infofila.cz

2 thoughts on “Kontakt

 1. Dobrý den, Váš internetový časopis se mi velmi líbí, zamlouvá se mi především svojí originalitou. Já sama se naprosto nacházím v úvodním popise “ každé “ a skutečné ženy a velmi oceňuji Váš přístup k originalitě žen.
  Pokouším se psát na svém blogu o malých radostech v životě se svojí rodinou a dívat se na tento svět trochu s nadhledem. Ne vždy se to podaří, ale takový je život – originální, nestálý, dobrodružný, fascinující.
  Věra

 2. Dobrý den,
  Jsem čtenář vašeho blogu už nějakou dobu čtete váš blog (sidonie-casopis.cz). Váš obsah je opravdu atraktivní a dobře vyhovuje potřebám čtenářů.

  Kontaktuji, abych zjistil, zda mám možnost odeslat sponzorované příspěvky na váš blog. Všiml jsem si, že témata těchto článků jsou u vašich čtenářů velmi oblíbená. Bude velmi oceněno, pokud by mohly být poskytnuty podrobnosti pro tento druh dohody a spolupráce. Děkujeme a těšíme se na vaši brzkou odpověď.

  S pozdravem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.