Přírodní katastrofa i zkrat na elektroinstalaci, pojištění majetku je nutností

Přírodní katastrofy, jako jsou požáry, tornádo nebo záplavy, stojí každoročně za miliardovými škodami. Nevýslovné škody způsobí domácnostem během pouhých několika málo minut. Požár v Českosaském Švýcarsku pak dokazuje, že oheň může řádit nejen na řeckém ostrově Rhodos, ale také u nás. A samozřejmě zasáhnout domy a stavení běžných lidí. Nečekaným událostem navíc zabránit nelze, byť se mohou určitými opatřeními zmírnit dopady řádění živlů. Jedinou účinnou ochranou je kvalitní majetkové pojištění, jaké vybrat a proč by jeho součástí mělo být pojištění občanské odpovědnosti?

Ochrana před riziky

Oheň, voda, vítr, ale také vandalismus, vloupání nebo selhání či přímo zkrat elektroinstalace. Existuje celá škála různých rizik, před kterými je nutné majetek chránit. A zatímco proti zlodějům pomohou kamery, zabezpečovací zařízení nebo kvalitní zámky, některých se není možné běžnými způsoby vyvarovat. O důvod víc, proč si sjednat vhodné pojištění majetku. Nejčastěji se jedná o pojištění nemovitosti a domácnosti, volit se může i komplexní varianta, která zahrnuje základní a katastrofická rizika v základní ceně, k tomu zahrnuje asistenční službu fungující 7 dní v týdnu zdarma.

Jednoduché a komplexní řešení

Ztratit se v nabídkách různých pojišťoven je velmi snadné, proto SV pojišťovna nabízí pojištění majetku 2. generace. Tento pojistný produkt chrání majetek na různých úrovních, především co se týče rizik, současně před podpojištěním. Nadto kryje škody na nemovitosti, domácnosti a rovněž obsahuje i pojištění občanské odpovědnosti. Sjednání pojištění je velmi snadné a netrvá déle než pár minut, protože se vyplňují informace o adrese a pojistníkovi přímo do webového formuláře. Po zadání údajů se vypočte roční pojistné, které je třeba uhradit po finálním odeslání smlouvy.

Život bez obav

Tím výčet výhod stále nekončí, protože pojistka myslí i na pojištění skel, elektromotorů nebo elektroniky, u té dokonce bez finančního limitu. Klidný život zajistí také pojištění občanské odpovědnosti pro případy, které se odehrají nejen v domácnosti, ale též při běžných každodenních činnostech, kdy pojistník nebo členové jeho rodiny způsobí škodu na zdraví nebo majetku někomu jinému. A co víc? Toto pojištění občanské odpovědnosti má celosvětovou platnost a vztahuje se i na čtyřnohé miláčky, tedy vyjma pejsků a hospodářských zvířat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.