Bydlení v Praze na dosah? Byty Na Vackově čeká další etapa!

Praha je centrem Česka a všech příležitostí, které se otevírají na pracovním poli. Nikde jinde není tolik obchodních možností, ale také širší výběr středních a vysokých škol. O důvod víc, proč si hledat vysněný domov právě v metropoli. Teď se k tomu naskýtá opravdu příležitost, protože renomovaná stavební společnost přikročila k další etapě výstavby v horní části Žižkova, která se stává novou rezidenční čtvrtí. Proč je tolik oblíbená a jaké byty se v rámci této fáze projektu nabízejí?

Čtyři moderní bytovky

Společnost Metrostav Development se rozhodla navázat na úspěch předchozí výstavby a zahájila stavbu čtyř moderních bytových domů podél ulice Malešická a Olgy Havlové. V nabídce se nachází přes dvě stovky jednotek s dispozicemi od 1+kk až po 5+kk, které disponují terasou, balkonem nebo předzahrádkou, což platí pro byty v přízemí. Zeleně si užijí všichni, protože domy jsou jen nedaleko od parku Židovské pece nebo lesoparku Vítkov.

Perfektní dostupnost a služby

Čím je lokalita zajímavá? Atraktivní bydlení na Praze 3 symbolizuje zejména skvělá dostupnost. Třetí pražská část je perfektně dostupná městskou hromadnou dopravou. Za chvilku na Václaváku? Nebo naopak na druhém konci města? Žádný problém. Jen pár kroků od dveří bytů jsou zastávky autobusu nebo tramvaje mířící na linky metra. V případě Bytů Na Vackově navíc platí, že v okolí je veškerá občanská a sociální vybavenost, což rozhodně není realita v satelitech v okolí Prahy.

Volný čas podle svého

Trávit veškerý čas po škole a po práci dojížděním a postáváním v kolonách? To není pro každého. Naopak Žižkov nabízí sportovní vyžití v parcích, na sportovištích nebo v místních fitness klubech. A zajít vpodvečer s přáteli na skleničku? Žádný problém, třetí pražská část je domovem nejlepších restaurací a klubů. Nudit se nebudou ani milovníci kultury. Každý večer je na výběr nespočet divadelních představení a koncertů, nechybí ani kina, mezi nimi jedno ikonické, které promítá i přenosy ze světových operních scén nebo přináší artovou nezávislou tvorbu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.