Moje sbírka vtipů, které mě vždy pobaví

Schováváte si vtipy, které vás zaujaly? Dneska se s vámi podělím o ty, které jsem si schovala já.

Nedávno vyšel článek o úklidu svého mobilu a počítače (článek zde: Ukliď si ve svém mobilu a počítači). V rámci toho jsem ve svém mobilu nalezla pěknou sbírku vtipů, které jsem nasbírala za docela dlouhou dobu. Třeba se vám zlepší nálada.

Hned v úvodu bych ráda řekla, že se jedná o sbírku z internetu, není to moje práce a moje autorství. Často na mě vtipy skočí a já si je ukládám pomocí printscreenů.

Doslovný překlad

První kategorie, která mě vždy pobaví je doslovný překlad češtiny a angličtiny. Ani nevím, který z překladů na následujícím obrázku je nejlepší.

 

Do kategorie doslovného překladu řadím i cizince, kteří se snaží učit česká slova a píší si je „svým“ jazykem. Na následujícím obrázku můžete vidět zpěváka skupiny Simple Plan, který se pro české fanoušky naučil pár slov.

Cizí jazyky a nedokonalost umělé inteligence

Co je lepší přirozená hloupost nebo uměla inteligence? Umělá inteligence je nám nápomocná více, než si umíme představit. Například když koukám na videa v cizím jazyce, tak si zapínám titulky. Většina videí je dneska překládaná tzv. transkripcí (přepisem) a následným překladem. To vše většinou dělají roboti/umělá inteligence. Některé překlady nemusí dávat úplně smysl. Třeba jako ten na následujícím obrázku. Jen si to představte pečete koláč na nedělení sešlost a dáte do něj dvě veverky?

 

Trocha tvrdšího humoru nikoho nezabila

Mezi další vtípky, které mě vždy pobaví je tvrdší humor. Je tam ale dost tenká hranice. Je potřeba, aby byl dostatečně tvrdý, ale zároveň to byla taková hloupost, že prostě člověk nemá slov.

Když už máte nehezkou panenku, tak jí uděláte alespoň „hezký“ popisek.

Co dodat k dalšímu vtipu, asi jen to, že vždy když dělám na zahradě, hrabu se v hlíně nebo narazím na žížalu, tak toto mám prostě před očima. Přitom se svou tchýní máme úžasný vztah a ten obrázek není mojí realitou.

U dalšího obrázku si pokaždé myslím něco jiného. Pokud to nebyl vtip, tak mám někdy pocit, že majitel kočku zpět nechce a jindy zase, že ji chce zpět ale bojí se že by mu ji nemuseli vrátit, a tak se snaží případného zloděje odradit tím, že kočka je „nevychovaná“.

Na závěr jeden z kočičího světa

Tento vtip by se dal využít i u pejskařů. Vzhledem k tomu, že pejskaři mají větší zkušenosti s oblékáním svých mazlíčků, tak jim možná tento vtip nebude připadat vůbec vtipný. Každopádně, mají zvířátka 4 nohy nebo 2 přední nohy (můžeme číst jako „ruce“) a 2 zadní nohy.

Mě na něm nejvíce rozesmálo to „né, že bych se doma nudil“. Protože přesně tuto větu někdy v životě použil každý snad z nás.

Pokud jste došli až sem, tak věřím, že vás alespoň jeden z vtípků pobavil a zlepšil vám den. A právě to mi dělá radost.

Děláte si printscreeny obrázků i vy? Posíláte je dál přátelům a známým?

Úvodní obrázek: pixabay.com


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.