Letošní jarní okrasný květináč

Jak jsem si s nimi poradila letos? Pojďte se podívat, jak na jednoduchý okrasný květináč.

Loni jsem s vámi sdílela tvoření, které mě nestálo ani korunu (Jednoduché a levné jarní okrasné květináče).

Letos jsem mohla využít úplně stejný květináč. Využila bych stejné figurky a umělou květinu. Rozhodla jsem se pro menší změnu.

Máte na zahradě odkopy rostlin?

Heslo „využijte to, co máte na zahradě“ stále platí. Navíc, když jsem viděla ceny za jarní kytičky, které stejně do pár dní odkvetou, tak jsem nemohla dělat jinak.

Využila jsem zase odkop bylinky plevele meduňky, skalničky rožec a pažitkou. Vlastně jsem využila zase to, co bych musela stejně ze skalky dát pryč. Rozrůstající meduňka a rožec brání jiným rostlinám v jejich růstu a vysemeněná pažitka mezi netřesky nemá, co dělat.

Figurky ptáčků a pytlovina

Letos jsem v obchodu pro kutily viděla barevné ptáčky, tak jsem je pořídila. Stály neuvěřitelných 26 Kč za kus. Vypadají opravdu krásně a myslím, že vydrží řadu let.

Ptáčky jsem původně chtěla dát do hnízda, ale nakonec jsem skončila pouze u posazení do květináče.

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: pinterest.com

Okolo květináče jsem stejně jako loni použila pytlovinu a připevnila jsem ji okrasnou mašlí. Loni to mělo úspěch, tak jsem to stejné využila i teď.

Zužitkujte to, co máte doma

Dnešní tvoření je možná nic moc, ale snažím se ukázat, že i obyčejnost může lidem dělat radost. Snažím se tvořit v duchu udržitelnosti a kupovat minimum věcí. Čas od času si člověk ale potřebuje udělat radost, v mém případě koupí ptáčků.

Jaké jarní dekorace využíváte, které jsou v duchu udržitelnosti?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.