Soutěžíme o knihu Podbrdské ženy. I s věnováním od autorky

Soutěžíme o knihu Podbrdské ženy i s podpisem autorky Jany Poncarové. Pravidla jsou jednoduchá a ještě společně vytvoříme vánoční vzkazy babičkám. Zapojíte se?

Román Podbrdské ženy je inspirovaný osudem autorčiny babičky Emílie, které knihu věnovala.

Příběh se odehrává v podhůří Brd na pozadí událostí minulého století. Emílie zažije bolesti války i nástup komunismu – ale možná ještě horší jsou pro ni samota a odcizení, které pociťuje v manželském životě. Také její dcera Jana se cítí zavržená, rodičovské lásky zažila málo a sama ji neumí předat dál.

Poranění děděná z generace na generaci přechází na její dceru Johanku, která se rozhodne vykročit z místa a osvobodit nejen sebe, ale i další ženy ve svém rodě. Podaří se jí to?

Pravidla soutěže

Protože je román věnovaný autorčině babičce, napadlo nás, že vytvoříme vzkazy našim milovaným babičkám. Je to proto jednoduché.

  • Do 30. listopadu pošlete na e-mail jana@sidimedia.cz krátký vzkaz pro svoji babičku. Z doručených odpovědí vylosujeme výherkyni / výherce knihy s osobním věnováním autorky. A ze vzkazů vytvoříme článek pro babičky! Nezapomeňte připojit také své jméno a adresu!

Těšíme se na vaše odpovědi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.