Vychází nová povídkářská kniha. Toulky listím, časem a (ne)samotou

Povídkářská trojice, Martina Hudečková, Helena Žáková a Jana Poncarová, vydává svoji druhou povídkovou e-knihu. Vznikla pro podzimní hygge pohodu. Čeká na vás 10 příběhů okořeněných vůní listí, toulkami a (ne)samotou. Jen hrnek cappuccina si budete muset uvařit sami. Kniha je ke stažení zdarma.

Se šálkem horkého cappuccina a s dobrou povídkou nejste nikdy sami. S tímto mottem připravily Povídkářky.cz svoji druhou povídkovou e-knihu. „Vznikala celé léto, takže povídky voní zapadajícím sluncem, dálkami, horkými chodníky, láskou a nadějí,“ říká Martina Hudečková, povídkářka a šperkařka textů.

„Příběhů jsme vybrali deset. Osobně doporučuju povídku Kakao s marshmallow, kterou si nejlépe přečtěte v plzeňské kavárně, v níž Martinu políbila múza. S Helčou jsme se zase dobře bavily u psaní dvojpovídky Dívka v oblacích a Pilot na zemi. Inspiroval nás skutečný společný prožitek,“ dodává Jana Poncarová, která před několika dny vydala svůj první román Podbrdské ženy.

Místo křtu letos proběhne povídkářský vánoční večírek, a to 21. prosince. „Podrobnosti dáme včas vědět. Těšíme se na to, že přečteme povídky, popovídáme si o psaní a o tvorbě. Zároveň pracujeme na novém kurzu kreativního psaní, který odstartuje v únoru v Plzni,“ uzavírá Helena Žáková.

Knihu si stáhněte TADY.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.