Krajkovému spodnímu prádlu neodzvonilo. Muže v něm dokonale odzbrojíte

(Komerční sdělení) Vybíráte spodní prádlo pro speciální večer, ale váháte, zda krajka nevyšla z módy? Buďte v klidu, stále je IN a momentálně se jeví jako nejlepší volba. V minulosti tomu ostatně nebylo jinak a vše nasvědčuje tomu, že bude v centru pozornosti i v budoucnu.

Krajkové kalhotky a podprsenka by měly být nedílnou součástí šatníku každé ženy, která chce alespoň jednou za čas vypadat sexy. Krajka to nikdy neměla snadné a v průběhu času se ji snažily vystrnadit materiály, jako jsou silon či hladká bavlna. Ale přežila a těší se velké popularitě napříč několika generacemi.

Krajkové spodní prádlo však není pouhou odpovědí na otázku, jak se zalíbit muži. V případě pohodlného střihu si krajku ráda obléknete i proto, abyste se cítila dobře.

sidonie-casopis.cz_trenyrkarna_cz_01

Navíc ji můžete ukázat světu – některé outfity to doslova vyžadují, jinak vypadají fádně a bez nápadu. Konkrétní příklad? Pod volnější tílko s velkými průramky je jako stvořená bralette podprsenka.

Co se týče zmíněné bralette podprsenky, právě ta patřila mezi nejvýznamnější módní trendy roku 2016 a zařadila se mezi stálice. Vyznačuje se absencí výztuže a kostic, její síla tkví v rafinovaném střihu a… krajce. Bez ní by tento specifický typ podprsenky vůbec nevznikl, takže – bůh ji žehnej!

Pokud se krajkového spodního prádla „bojíte“, protože milujete komfort a ten prý můžete zažít jen s hladkou bavlnou, pak se předsudků vůči krajce zbavte a co nejdříve ji vyzkoušejte na vlastní kůži. Dobře střižené krajkové kalhotky a podprsenka z krajky jsou vše, jen ne nepohodlné!

sidonie-casopis.cz_trenyrkarna_cz_02

Že je krajka v kurzu, svědčí i zájem top značek. Pokud si potrpíte na dámské spodní prádlo Diesel, Calvin Klein či Tommy Hilfiger, spojte příjemné s užitečným – pořiďte si alespoň jeden kousek v krajkovém provedení a vezměte si ho na sebe vždy, když si budete chtít připadat výjimečně. Váš partner to stoprocentně ocení!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.