Služba hodinového manžela je stále častěji využívaná

Zruční kutilové tu byli vždy. Češi jsou vyhlášeným národem kutilů a zvlášť dříve si byli muži schopní opravit téměř cokoli sami. Doba se ale mění a přibývá těch, kterým se do kutilských činností nechce, neměl je to kdo naučit nebo na ně kvůli své náročné práci nemají čas. Proto vznikla nová služba s názvem hodinový manžel.

Jako první s ní přišla ruska Nina Rachmaninová, která s ní měla v roce 2003 v Moskvě velký úspěch. V Čechách vznikla první živnost hodinového manžela někdy v roce 2005 a od té doby se pomalu začala rozšiřovat na celé naše území. Velký boom nastal v roce 2010 a v současnosti se tomuto oboru věnuje přes 400 firem a živnostníků.

Přijede zručný řemeslník a během krátkého času opraví, co je třeba

Mezi ně se může zařadit i společnost Hodinový manžel Praha. Její pracovníci nabízejí drobné řemeslné služby v domácnostech, kancelářích a firmách. Jejími nejčastějšími klienty jsou ženy, které jsou rozvedené, žijí samy v bytě nebo domě, také studentky nebo ženy, které žijí v úplných rodinách, ale jejich manželé nejsou manuálně zruční nebo nemají na takové práce čas. Občas se ozvou i muži, kteří si neví s opravami rady.

Nejčastěji vyjíždějí do terénu v Praze nebo jejím blízkém okolí. Mohou přijet i dál, pokud je klient ochotný hradit vyšší náklady na dopravu. Mezi běžné práce pracovníků společnosti Hodinový manžel Praha patří opravy zásuvek, vypínačů, nábytku, jeho montáž, výměna žárovek, osvětlení, vodovodních baterií, připevnění polic, obrazů, práce na zahradě, drobné malířské a natěračské práce, zednické, elektrikářské, instalatérské, montérské a klempířské práce. Většinou jsou pracovníci schopní vše opravit v průběhu hodiny nebo dvou, ale klienti si je mohou objednat i na práce složitější, které trvají o mnoho hodin víc. Výhodou je, že pracovníci společnosti Hodinový manžel Praha jsou všestranní řemeslníci, proto nemusíte jednotlivé práce poptávat u různých řemeslných firem a vše zvládne jen jeden jediný zručný muž. Stačí zavolat na telefonní číslo, které je k dispozici monstop a je uvedené na internetových stránkách společnosti, poslat email nebo vyplnit objednávkový formulář a pracovník společnosti se vám sám ozve.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.