Pět dobrých důvodů, proč mít ráda zimu

Venku fučí vítr. Padá sníh nebo alespoň déšť. Ráno je ještě tma a odpoledne už je zase tma. Nálada nic moc. Pořád zima. Do toho rýma. A vůbec. Ale kdeže. Mějte zimu rádi. Jde jen o úhel pohledu.

Zachumlejte se

Přichází doba svetrů, péřových bund a volných šatů. A tedy i horkých čokolád, svařeného vína a těžkých jídel jako od moravské babičky. Takže se můžete zase krmit bez výčitek, protože do jara je času dost a do léta ještě víc.

vlna

Hýčkejte světýlko

Je dlouho tma. A světla na tisíci pražských věžích ve světle prostě tolik nevyniknou. O jejich odrazu na hladině Vltavy ani nemluvě. Navíc není vidět špína v ulicích a zamračené obličeje kolemjdoucích. Takže hurá na romantické procházky (se svařákem nebo horkou čokoládou, samozřejmě).

candle

Čtěte, malujte, radujte se

Konečně máte dost času přečíst všechny ty tlusté romány ruských klasiků, stovky stran s divnými jmény a ještě divnějšími osudy. Nebo se můžete naučit štrikovat, začít malovat a vlastně cokoli chcete. Proč? Protože máte spoustu času. A protože nemusíte sportovat venku nebo se poflakovat s vínem na Náplavce.

číst

Zima přihmouří oko

Pokud jste single nebo naopak v opravdu dlouhodobém vztahu, nemusíte si tak často holit nohy, protože v kozačkách to prostě nejde vidět! A v těch nových pletených a velmi efektních punčocháčích vlastně taky ne.

boots

Láska přichází v zimě

A pokud single jste a být nechcete, je dokázáno, že páry, které se potkají v zimě, spolu nějaký ten pátek zůstanou. Jestliže totiž váš drahý zvládne hned ze začátku všechny ty tlusté svetry, volné šaty, ruskou klasiku i následky horké čokolády a kachen se zelím… Bude to prostě láska.

couple

Autorkou článku je Michaela Michalcová. Foto: Pixabay.com


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.