Novolunní tarotový výklad: Únor 2016

Karolína Dobrovská, tarotová alchymistky a osobní koučka, pro nás připravila další tarotový výklad. Únorové novolunní nás zve k tomu, abychom byli sami sebou. Na co dalšího se zaměřit?

Jen krátce k tarotovému “čarování”, jak vlastně funguje a co si z těhle výkladů (ne)odnést. Způsob, jakým chápu a používám Tarot já, Karolína, není žádná křišťálová koule věštící budoucnost, ale spíš takové zrcadlo našeho podvědomí a toho, co se v nás děje tady a teď. To se samozřejmě liší člověk od člověka, nicméně stejně jako jsme každý v něčem jiný, tak je taky spousta věcí, které sdílíme kolektivně. No, a přesně o těhle společných tématem a kolektivní energii mluví i můj následující výklad, který vám rozhodně nepoví, co vás v následujících dnech čeká a nemine, ale spíš vás jen tak přátelsky upozorní na určité tendence, kterým je v nastávající lunární fázi dobré věnovat pozornost, pokud chcete co nejrychlejc směřovat přesně tam, kam potřebujete.

1)       Co je s dnešním novoluním dobré uzavřít a nechat odejít:VI. Milenci

Karta Milenců je v Tarotu ultimátním symbolem partnerství a propojení a to překvapivě nejenom ve smyslu milostném. Odkazuje spíš na naší vrozenou potřebu k někomu nebo něčemu patřit a být součástí nějakýho většího celku, ať už je to právě to partnerství, rodina nebo společnost jako taková.

To je samozřejmě přirozená a do jistý míry i moc krásná věc, ale jen do chvíle, než se ta naše snaha zapadnout přehoupne k potlačování svojí vlastní individuality, protože co kdyby se to naše pavé já náhodou někomu nelíbilo?

No, ale jelikož únorový novoluní přichází ve znamení vodnáře, který symbolizuje právě jedinečnost a často až výstřední extravaganci, tak je celkem jasný, co se nám dneska Milenci snaží říct.;-)

Nebojte se být sama sebou!

A já vim, že to jsou takový řeči, protože první co vás napadne, je jak se to, krucič, jako dělá?! Ale nebojte, mám pro vás malinkej fígl.;-)

Zkuste tenhle měsíc trochu zaexperimentovat a někomu, koho znáte nebo kdo je naopak úplně cizí, o sobě říct něco, co normálně neřikáte, protože se bojíte, jak byste vypadala. Nemusí to být nic hroznýho! Stačí nějaký vaše malý tajemství jakože třeba milujete Justina Biebera.:-))

Zkrátka otestujte si, jestli je upřímnost a opravdovost fakticky něco tak děsivýho a ohrožujícího a nebo jestli náhodou nemůžete být praštěná a svá a i tak vás budou mít lidi rádi.;-)

2) S čím teď můžu začít a čemu se otevřít: 3 hole – Soustředěná práce

Pokud se k něčemu už delší dobu chystáte a pravděpodobně to bude mít souvislost právě s tím vašim “praštěnym já”, tak teď je ta chvíle!

3 hole jsou kartou plnou ohně, vášně a taky rozhodnutí, že “Jo, jdu do toho a basta!”

Chytněte proto ten volnej konec svýho provazu a začněte tahat! Možná to bude trochu dřina, ale třeba ne! Často si stačí na chvilku sednout a zeptat se, co všechno vlastně potřebujete vědět nebo zařídit, abyste mohla začít? A nemůžete se do toho všeho náhodou pustit teď hned?;-)

3)Váš strážce a pomocník (aneb na co si vzpomenout, když bude nejhůř!;-): Princ mečů

Princ mečů je kartou, ve který se snoubí vítr s větrem a jakoby proto jen umocňoval význam těch karet předešlých. Je totiž symbolem odvahy, analytickýho myšlení, který ale pořád vychází z takovýho toho dětskýho nadšení a excentričnosti. Má svoje sny a vize a nikoho se neptá, jestli za nima může vyrazit nebo ne. Stejně jako vodnář je to zkrátka dost nespoutaná bytost a volnomyšlenkář.

Kdykoliv budete proto tenhle měsíc v úzkých a to zejména ve vztahu k tý soustředěný práci a směřování za “tím svým”, zeptejte se sebe sama,

Co by v týhle situaci udělal princ mečů?

A pokud je to pro vás takhle moc abstraktní, vzpomeňte si na někoho, kdo je vám vzorem. Koho vy vnímáte jako vizionáře. Udělejte si menší rešerši, nechce se inspirovat lidma, co dokázali nemožný a pak se zeptejte…

Co by udělal … (Nicola Tesla, Steve Jobs, Elon Musk nebo třeba Malala Yousafzai)?

Autorkou článku je Karolína Dobrovská. Foto: autorka

Rádi byste osobní tarotový výklad? Mrkněte na www.karolinadobrovska.cz/


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.