3D povlečení vás odnese do krásné říše snů

Jak si usteleš, tak si taky lehneš. Říká české přísloví. A neříká to nadarmo. Materiály, barvy nebo tvary, kterými se při spánku obklopujeme, jsou důležité pro zdravé spaní a krásné snění. Trendem je 3D povlečení, které vás vezme třeba na rozkvetlou louku. Stačí jen zavřít oči a zasnít se…

3D rozměry nás obklopují v běžném životě a jsou pro nás v mnoha ohledech přirozenější než klasický 2D formát. Trojrozměrné obrázky se dnes objevují všude, povlečení nevyjímaje. 3D povlečení je unikátní v mnoha ohledech. Obrazy a vzory z peřiny jakoby vystupují a proměňují vaši ložnici ve snové království.

Povlečení ve 3D a s fotopotiskem

Podle své nálady a životního zaměření si můžete vybrat nejrůznější povlečení s fototiskem, které vás zanese například do ulic New Yorku nebo pod Eiffelovu věž do Paříže. Při uléhání se můžete zasnít a nechat se unést do některého z velkoměsta. Nebo se naopak zachumláte do nádherné přírody, květin, stromů nebo africké divočiny. 3D rozměrům a potiskům se totiž meze nekladou.

Jako vše, i povlečení a bytový textil podléhají slevám, takž povlečení 3D v akci můžete nakoupit za skvělou cenu. A třeba místo jednoho nebo dvou povlečení si jich můžete dovolit hned několik. Vaše ložnice tak může snadno střídat svůj vzhled podle toho, jak vám to bude momentálně vyhovovat.

Příjemné bavlněné povlečení

Povlečení 3D si oblíbili dospělí i děti. Zatímco romanticky naladěné ženy nadchnou nádherné květiny vystupující z povlečení (jen zavonět), tak pány a kluky určitě potěší automobily.

Neméně důležitý je při výběru povlečení také materiál. Jen do měkkého a příjemného povlečení se budete chtít každý večer zachumlat, aby se vám ráno nechtělo vstávat. Osvědčenou klasikou je bavlna, která je dobře prodyšná a lidské pokožce příjemná.

Foto: http://www.rodinnebaleni.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.