Dopis od Ježíška

Slyšeli jste o tom, že vám může napsat Ježíšek nebo Santa Klaus? Pojďte se podívat, jak na to.

Pokud vaše ratolesti touží po tom, aby jim přišlo psaní od Ježíška, tak proč jim ho nesplnit. Dnes již existuje možnost si takové psaní objednat.

Pozdrav od Ježíška

Na webu Pozdrav od Ježíška si můžete objednat pohlednici od Ježíška, na kterou napíšete vlastní oslovení, text a adresu. Pohled lze poslat klasicky rovnou do schránky nebo si ho můžete nechat zaslat v obálce, do které lze navíc přibalit Ježíškovi omalovánky. Je to velmi jednoduché a rychlé.

Zdroj obrázku: pozdravodjeziska.cz

Pošta od Ježíška

Pokud chcete poslat rozsáhlejší text a pohlednice vám přijde malá, tak můžete využít web Pošta od Ježíška, kde máte možnost odeslat rovnou dopis. Na výběr máte z několika variant textu, a pokud si z nich nevyberete, můžete dokonce sepsat svůj vlastní text. Dopis dorazí v personalizované obálce se seznamem vánočních přání, certifikátem pro poslušní dítě a samolepkami. Navíc si můžete vybrat, zda chcete dostat dopis od Ježíška nebo Santy Klause.

Zdroj obrázku: postaodjeziska.cz

Udělej si sám

Možná patříte k těm, kteří nechtějí za takové služby utrácet. Můžete si poradit svépomocí a takový pohled nebo psaní můžete vytvořit i sami. Zabere to více času, ale vaše vlastní vnitřní radost bude možná ještě větší, a to za to stojí.

K tvorbě můžete využít např. aplikace pro tvorbu přáníček nebo pozvánek, které nabízí celou škálu šablon. O jednom webu jsem se již zmiňovala v předchozím článku: Pozdrav-z-dovolene-aplikace-photocards-ai.

Na webu Photocard-ai v období Vánočního času naleznete spoustu Vánočních šablon, ve kterých můžete libovolně tvořit.

Nápad, který vykouzlí dětem úžas ve tváři

S takovým psaním můžete naložit jakkoli. Můžete ho nechat zaslat rovnou do schránky, kde ho dítko nalezne nebo jako další možnost je, nechat si ho zaslat v obálce a poté ho vložit do schránka sami nebo ho nechat třeba za oknem. Záleží, jaké máte ve vaší rodině zvyky s psaním dopisu Ježíškovi. Jakmile bude mít psaní dítě v ruce, tak věřím, že samo nebude věřit vlastním očím.

Líbil se vám dnešní tip? Myslíte si, že taková věci udělá dětem radost?

Úvodní foto: pixabay.com. Děkujeme za poskytnutí úvodního obrázku zdarma, celý zdroj je pod tímto odkazem


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.