Blíží se svátek svatého Valentýna

Jak nadpis napovídá, tak se blíží svátek svatého Valentýna 14. 2. 2023.

Každý člověk jej vnímá jinak. Já si osobně pamatuji dobu, kdy jsem na základní škole měla angličtinu a tento svátek jsme slavili již na prvním stupni. Vytvářeli jsme anglická přáníčka pro jiné spolužáky, a poté je házeli do schránky (papírové krabice), kterou pověřený student roznesl adresátům. Vždycky mi to přišlo strašně milé.

Na Valentýna mám ráda, když se mohu v klidu sejít s mou milovanou polovičkou a jen tak s ní pobýt. Někdy vyrazíme na dobré jídlo, jindy na výlet, jindy si uděláme pohodu před televizí apod. Skoro vždycky si pro sebe vzájemně přichystáme malé překvapení.

Každou ženu jistě potěší šperk. V posledních letech hodně frčí náramky s minerály jako např. na této stránce:

Láska a vášeň – náramek z Nahodto.com.

Dále spoustu žen neurazí květina ať už řezaná nebo v květináči. Mužům zase můžete uvařit jejich oblíbené jídlo nebo upéct dobrý koláč. Nebo velký úspěch mívá i šiška dobrého salámu nebo zdravější varianta sušené jerky.

Určitě si do svého kalendáře naplánujte čas s partnerem. Myslím si, že to potřebuje každý vztah. Vztah totiž není jen o samotné lásce, ale v dlouhodobém horizontu je i o péči o vztah a utváření si něčeho společného. Důležité je, aby lidé žili spolu, a ne pouze vedle sebe.

Foto: pixabay.com. Děkujeme za poskytnutí obrázku zdarma, celý zdroj je pod tímto odkazem.


valentyn1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.