Vánoční úplněk připomene nedořešené rodové záležitosti

Štědrý večer je magický. Zvlášť když svítí hvězdy. Kometu letos možná neuvidíte, ale vánoční úplněk ano. Vyjděte proto ven a pozorujte ho. Vánoční úplněk bude podle astrologů velmi silný. Na povrch mohou vyplavat nedořešené citové nebo rodové záležitosti.

Letošní rok je ve znamení úplňků. V létě jsme se kochali modrým úplňkem a na podzim jsme si užili krvavého úplňku. Konec roku přinese vánoční úplněk, který rozjasní oblohu v noci z 24. na 25. prosince. Tomuto úplňku se také říká ledový a severoameričtí Indiáni mu přezdívali úplněk dlouhých nocí. Zkuste po štědrovečerní večeři vyjít ven – tento úplněk je totiž vzácný a opakovat se bude až za dalších devatenáct let.

Poslední úplněk letošního roku bude ve znamení Raka. Upozorní nás tak na témata, jako je emocionální bezpečí, rodina, rod, zakořenění nebo i na pracovní témata. To u nás může vyvolat vyšší citlivost, vnímavost, na povrch mohou vyplavat bolavá témata a slzy. Možná budeme probírat křivdy, které se nám udály. Je vhodné zpracovat je, vyčistit a připravit se na nové období, které další rok přináší.

Kulatý měsíc působí na přírodu, rostliny, živočichy i na člověka. Vnímavějším lidem se může hůře spát, mohou být neklidní a citlivější. Úplněk také podněcuje zadržování vody v těle a podporuje intenzivnější ukládání tuků. Jíst bychom proto měli střídmě a období vánočních svátků pojmout v duchovnější rovině a oddat se rozjímání spíše než hodování.

Autor: Redakce. Foto: Pixabay.com


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.