Nahá móda je trendy. Oblečte se do tělových barev

Představujete si pod nahou módou krásné modely bez oblečení? Pánové jsou možná zklamaní, že nahá móda není nahá. My ženy dobře víme, že nahá, neboli také nude móda je spojená s tělovými odstíny. Ačkoliv by slovíčko nude mohlo v některých z vás vyvolat pocit, že tělová barva je vlastně nudná a nevýrazná, omyl! Jen je nutné umět s ní dobře pracovat. 

Tělová je základní barva šatníku

Zjednodušeně lze říci, že tělová je světlejším odstínem béžové. Pokud bychom ale chtěly být více konkrétnější, tak tělová je přece jen o kapku tmavší než barva krémová nebo ivory. Na druhou stranu je světlejší než typická béžová. Ovšem klobouk dolů tomu, kdo nikdy nezaváhá, o jaký odstín se vlastně jedná. Někdy totiž mají problém i samotní módní návrháři.

Nude odstín_oblečení do práce_Pinterest

A když už teď víme, že pudrová, tělová, nude či naked jsou vlastně jedno a to samé, můžeme si říci, proč by tento odstín, který má snad na tisíc nejrůznějších podob, neměl chybět v našem šatníku…

Nude má nespočet kombinací

Tělový odstín je jeden z mála, u kterého nevadí, když se do něj zahalíte od hlavy až k patě. V případě, že se bojíte toho, že budete vypadat příliš jednotvárně, zkuste zvýraznit svůj make-up či zvolte barevný doplněk v podobě trendy kabelky či barevného šátku.

outfit I_Pinterest

Pudrové odstíny mají velkou výhodu v tom, že se dají velice dobře kombinovat s nejrůznějšími barvami. Bát se nemusíte dokonce ani pastelových tónů. Fantastický outfit však vykouzlíte i se základními barvami, mezi které patří černá a bílá.

Nezapomeňte na make-up

Co se týká trendu “nude”, tak jej můžeme pozorovat i v oblasti líčení. Nahý make-up je líčení, které sice podtrhne krásu ženy, ale stále působí velice přirozeně. Nude make-up je univerzálním typem líčení, kterým vždy a všude zabodujete. Navíc sluší opravdu každé ženě!

nude make-up_Pinterest

Pokud zvolíte outfit v tělových odstínech, nemusíte se bát oživit váš make-up. Bohatě postačí rudá rtěnka, která vám dodá potřebný šmrnc. V případě, že však chcete zůstat u tělových odstínů, žádnýproblém! Outfit v tělových odstínech si skvěle rozumí i s nahým líčením. Celkově budete působit velice svěže a přirozeně.

Autorkou článku je Kateřina Doul, foto: Pinterest.com


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.