Jaké boty obout na podzim 2015?

Co si oblečete k podzimnímu kabátku, sukni nebo legínám? Jaké tvary bot jsou letos na podzim trendy? Jakým barvám dát přednost. Podívejte se na průvodce módní obuví podzimu 2015.

Podzimní trendy v obuvi charakterizují prosté geometrické tvary, zdrženlivý vzhled a androgynií témata. Barvy budou ladit s trendy outfity, proto převládá šedá, tmavě modrá, černá, hnědá, fialová a tmavě zelené. Tu a tam se objevují i malinové nebo svěží pastelové tóny. Především lodičky a společenskou obuv zkrášlují třpytky, stejně jako stříbrné a metalické prvky.

Přestože v kolekci převládají nevýrazné barvy, pozornost přitáhnou především kombinace materiálů a celkové úprava bot, kdy si návrháři vyhráli s detaily. Do popředí se zase dostávají farmářky inspirované módou 90. let, kdy se objevují v provedení na masivnější podrážce. Nosit se budou androgynií polobotky, šněrovací obuv v dandy stylu a velmi populární budou boty typu Chelsea. Zapomenout nesmíme ani na kozačky, které někdy budou sahat až nad kolena.

Tvary obuvi budou rozmanité. Ať už zvolíte špičku oblou nebo ostrou, nemůže to být špatně. Záleží na vašem vkusu a celkovém dojmu, který chcete vytvořit. Trendy bude tzv. glamour vzhled, který pracuje s kombinací lesklých a matných povrchů nebo hologramových efektů. Lesklé materiály jsou vůbec letos populární, takže se jich vůbec nebojte.

Kozačky jsou nezbytností každé dámy

DEICHMANN Herbst/Winter 2015/16 - Image 01

Boty ve stylu Chelsea jsou letos hitem

DEICHMANN Herbst/Winter 2015/16 - Image 08

Inspirováno 90. léty – dnes už trochu retro

DEICHMANN Herbst/Winter 2015/16 - Image 09

Ležérní byznys styl

DEICHMANN Herbst/Winter 2015/16 - Image 03

Lesk se objevuje i na sportovní obuvi

DEICHMANN Herbst/Winter 2015/16 - Image 07

Foto: Deichmann