Kreativní víkendové psaní v Plzni. Workshop plný inspirace a spisovatelských tipů

Jak se píše román? Kde vzít první větu? A jak napsat dobrý příběh? Jestli teď držíte v rukou tužku, díváte se na prázdnou stránku zápisníku a chcete psát, ale nevíte, jak, přijďte na kreativní víkendové psaní v Plzni. Povídkářky vás rozepíšou, budete tvořit a bavit se s ostatními autory.

Povídkářky, autorky a lektorky tvůrčího psaní Martina Hudečková, Jana Poncarová a Helena Žáková připravily nový workshop kreativního psaní v Plzni. Vyhradily pro něho víkend 2. a 3. listopadu 2019. Slibují, že tvořit se bude v kavárnách i na ulicích. Připravily si workshopy, cvičení, a hlavně autorské tipy, které se jim při vlastní tvorbě osvědčily.

„Na víkendovém kreativním psaní budeme především tvořit, psát a pracovat s inspirací. Přichystaly jsme řadu cvičení. Vyjdeme si na procházku za inspirací, budeme kolážovat, cvičit spisovatelskou jógu,“ upřesňuje náplň kurzu Martina Hudečková.

Workshop je otevřený všem, kteří píšou, i těm, kteří se psaním teprve koketují. „Přijďte, pokud milujete psaní. Rozepíšeme vás. Podíváme se na autorské bloky. Seznámíte se s lidmi, kteří mají stejnou vášeň jako vy – píšou,“ dodává Jana Poncarová.

Těšit se můžete i na změnu prostředí. „Nebudeme zůstávat v jednom prostoru. Půjdeme do kavárny, zacvičíme si v tanečním sále, zajdeme do knihkupectví, rozhlédneme se po ulicích, kde chodí múza – celý kurz bude protkaný cvičeními a našimi tipy,“ popisuje Helena Žáková.

Více o víkendovém kreativním psaní v Plzni
• Kdy? V sobotu 2. listopadu a v neděli 3. listopadu 2019.
• Kde? V centru Plzně (místa získáte v rozpisu po přihlášce).
• S kým? S Martinou Hudečkovou, Janou Poncarovou a Helenou Žákovou.
• Za kolik? 2 550 Kč.
• Přihláška: http://povidkarky.cz/kurzy-a-workshopy/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.