Děkujeme za vaše ohlasy, jste úžasné! (A úžasní!)

Milé, krásné čtenářky, jste úžasné! A vy, čtenáři, kteří jste nám napsali, také! Poslali jste nám do soutěže nádherné ohlasy, kterých si nesmírně ceníme. Pohladily nás, povzbudily, přinesly radost a energii. Některé z nich jsme vybrali a dovolujeme si je zveřejnit. Dnes jsme taky v redakci vylosovali 3 výherkyně, kterým posíláme skvělé ceny.

„Nejradši mám rubriku Zkrášluji se. Jsou tam skvělé tipy a rady.“

Libuše

„Ráda si čtu rozhovory, které jsou opravdu inspirující.“

Lenka

„V časopisu Sidonie mě vždy potěší recepty, momentálně top u mého taťky je určitě rebarborový štrúdl. A po dlouhé době se mi dle vás povedly  perníčky.

Martina

„Protože zahradničím, tak si ráda čtu články o pěstování zeleniny.“

Irena

Mě se časopis vlastně líbí jako celek – vše do sebe zapadá, velmi dobře na mě působí grafika (nic přeplácaného a přesto zaujme). Baví mě témata, která nejsou všude ke čtení. Nejste prostě jako spousta těch stejných nic neříkajících časopisů, které zapadnou a nikdo si na ně nevzpomene. Takže děkuji za tipy, rady a inspiraci, kterou nám všem přinášíte!

Mirka

„V poslední době mne velmi zajímají vztahy. Ať už mezi lidmi všeobecně, tak mezi partnery. A to jsou pro mě u vás i nejoblíbenější články. Třeba nedávno mě potěšil článek o tom, jak zvládnout vztah na dálku, protože se mě to teď osobně dotýká. Chtěla bych vám za něj moc poděkovat.

Jana

„Dobrý den, Váš časopis mně inspiruje v mnoha směrech. Nejvíce se mi líbí články o vaření a mody. Úzce to spolu souvisí, protože si myslím, že když druhá polovička je spokojená s domácností a zároveň má krásnou ženu, která se dokáže inspirovat módními trendy je ten vztah pevnější.“

Bianca

„Velice pestrý časopis, ráda čtu příspěvky které mi pomůžou a poradí, životní styl a vztahy v rodině.“

Veronika

„Líbí se mi různé články a různá témata. Jsem ráda, že přinášíte články, které si jinde nepřečtu.“

Karolína

„Nejraději čtu celý váš časopis. Uvítala bych více článků z oblastí vaření, o inspirujících ženách (hlavně o tom, co kdo dokázal a jak toho dosáhl – takové články jsou myslím skutečně inspirující).“

Klára

O čem ráda čtu? Vlastně o všem a ke všemu mám výhrady :oD. Pro leccos se nadchnu, ale máloco mě uspokojí. Ráda vařím, jím i peču, ale jsem velmi vybíravá. Přesto ráda čtu i recepty, které vím, že si nikdy neuvařím. Ráda si prohlížím a čtu inspirace k bydlení, přestože můj byt podle nich měnit nebudu. Baví mě kreativní nápady, přestože moje kreativní období už je dávno v minulosti a nějak ne a ne znovu chytit slinu. Miluju články o bylinkách, čarodějnicích a přírodním léčení, přestože přírodní produkty si raději koupím než vyrobím. Inspirují mě rozhovory se zajímavými lidmi, ale vezmu si z nich jen to, co je mi blízké. Zajímají mě věci mezi nebem a zemí, přestože vím, že vše je vždycky úplně jinak. Ráda si prohlédnu módní oblečení a doplňky, abych ve finále na sebe stejně hodila džíny a tričko. Nemám moc ráda poradny všeho druhu, protože každý jsme jiný, každý chceme odlišné věci a každému vyhovuje něco jiného. Zajímá mě eko i bio, ať už jde o jídlo, kosmetiku, šetření vodou nebo recyklovaný toaleťák. A ze všeho nejraději lenoším a spím, takže na čtení vlastně nezbývá čas ;o). Fandím Vám!

Iva

 

Výherkyně soutěže

  1. místo – Mirka Š. (Staňkov)
  2. místo – Jana D. (Hořovice)
  3. místo – Radka U. (Hradec Králové)

Výherkyním gratulujeme, budeme je kontaktovat ohledně zaslání/předání cen. Všem ostatním posíláme alespoň tuhle květinu – voňavou pivoňku, která je symbolem našeho časopisu. A nesmutněte, další soutěž pro vás zase brzy připravíme.

Máme vás rádi!

Redakce Sidonie

15-08-49-768_640

Foto: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.