Ať žije léto! Ozdobte se stylově jahodami a třešněmi

Jahody k létu patří. Stejně jako třešně. Tohle úžasné letní ovoce je lahodné, osvěžující a báječné. Když se vydáte na letní párty, která bude třeba ve znamení jahodového moučníku, ozdobte se stylově!

Jahodový náhrdelník

Jasně. Tenhle jahodový náhrdelník je jako samo léto. Veselý, svěží, romantický, hravý… Vyrobený je z 8 ručně obšívaných kuliček doplněných autorskou vinutou perlí. Na výrobu byl použit český rokajl. Zapínání na karabinku ve stříbrné barvě.

jahodový

Autor: Plaisir, Zdroj: Fler

Šlehačková brož

Co patří k jahodám? Šlehačka, to je jasné. Vybavte se proto touhle lahodnou a lákavou šlehačkovou broží. Je vyrobená z francouzského páleného porcelánu a jde o opravdu originální kousek.

šlehačková brož

Autor: Sarkas, Zdroj: Fler

Jahody do ucha

Náušnice vyrobené z pryskyřice. Jen se do nich zakousnout, co říkáte? Na jahodové party vám nesmí chybět. A noste je i jen tak, ve všední den a pro radost.

jahody

Autor: Pe.tru, Zdroj: Fler

Mon Cheri

Čelenka s třešněmi. Budete jako třešnička. Pro letní dny je tahle čelenka jako stvořená. Užívejte si léta a pravé prázdninové pohody.

mon cheri

Autor: Hogo Fogo, Zdroj: Fler

Ovocná kapsička

Do čeho schovat malovánka, která potřebujete na letní párty? Kam se vejdou drobné na limonádu, když se jdete projít? Přece do téhle úžasné kapsičky.

kapsička

Autor: pointa, Zdroj: Fler

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.