Trenýrky, které stojí za to!

Spodní prádlo není už dlouho pouze doménou žen. I pánové si vybírají. A to je dobře. Většinou to ale po delším vztahu skončí všude stejně. Přítel nebo manžel na nákup spodního prádla prostě rezignují a rádi jeho pořízení nechají na ženě. Otázka zní: jak vybrat trenýrky, které stojí za to?

K vůbec nejoblíbenějšímu pánskému spodnímu prádlu patří trenýrky, které znali už Římané, ale na výsluní se (společně se slipy) vrátily až během 30. let minulého století. Od té doby prošly pochopitelně celou řadou proměn. Také trenýrky totiž podléhají módním vlnám.

69EgKfqWKhz06y_ailuez1hyqUv7UyEvLQyCA_qVX1B3jDvGypS9UKqZ7KO2Jfgv87EEu_0

Návod, jak vybrat trenýrky

Už se vám to možná stalo. Přišla jste s nákupem (kromě svého spodního prádla jste udělala radost i své drahé polovičce novými trenýrkami), ale váš muž se začal ofrňovat – netušila jste, jestli se mu nelíbí barva, velikost nebo tvar spodního prádla. Nakonec nové trenýrky skončily na dně šuplíku a váš drahý je nikdy neoblékl. Tomu se už pro příště vyvarujte.

  • Pokud váš muž preferuje trenýrky, nenuťte ho do slipů a naopak.
  • Inovaci do pánského spodního prádla můžete vnést třeba tím, že pořídíte originální barvu, kvalitní materiál nebo módní střih.
  • Zohledněte správnou velikost. Muži se musí ve spodním prádle cítit dobře (jinak řečeno, na rozdíl od nás nesnesou kvůli parádě nepohodlí).
  • Dbejte na kvalitu materiálu. U spodního prádla je ideálním řešením bavlna.
  • Vyvarujte se dětinským vzorům a vsaďte raději na módní trendy.

Jaké trendy vévodí u pánského prádla?

A jaké že to jsou? Dlouhodobě udává módní trendy v oblasti pánského spodního prádla populární a mezi muži oblíbená značka Calvin Klein. (Mimochodem, víte, že právě Calvin Klein dostal spodní prádlo do popředí módního zájmu?). Ta staví eleganci a kombinaci výrazných barev s tradičními odstíny. Nechybí ale ani výraznější vzory.

wwk_KGaidEDsNko9SQY9ToezykoubcPKRLl33XIbhcTt71XLLVXe0QXYD6KR5JuuLPAnupo

A nějaká rada na závěr? Pokud chcete svému milému udělat opravdu radost nákupem pánského spodního prádla, neodbíhejte příliš do toho, na co je zvyklý. A to se týká třeba právě i barev nebo vzorů. Vždyť krásně elegantně vypadají třeba jednobarevné trenýrky s typickým lemováním slavné značky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.