Malování kamínků – Harry Potter – vaše ohlasy, Dobbyho hrob

V posledním článku o malování kamínků s Harry Potter tématikou sdíleli někteří z vás krásnou tvorbu. Dneska bych vám touto cestou chtěla poděkovat a podpořit vás k další tvorbě a sdílení.

Společná komunita a sdílení v komentářích na Facebooku

Po prohlédnutí některých komentářů jsem si říkala, že spousta z vás jsou opravdoví umělci. Díla, která jste nasdíleli rozhodně nezvládne namalovat každý. Respektive mám pocit, že aby je někdo byl schopný namalovat, tak musí být alespoň trochu umělec a mít nadání. Já nešlapu ani na paty vaší tvorbě, nicméně za svou tvorbu se nestydím, může totiž inspirovat mnoho lidí. U některých komentářů jsem se trochu i pobavila. Například „to se jdu se svými zahrabat“. Přesně to jsem měla na mysli i já. Je však důležité myslet na to, že jakákoli tvorba může někoho dalšího přivést k tak skvělému koníčku.

Děkuji vám, že společně tvoříme komunitu. A pojďme se dále inspirovat.

Důležité odkazy: Článek Malování kamínků – Harry Potter a Příspěvek na Facebooku s vašimi komentáři

Dobbyho hrob

Aby byl článek i něčím zajímavý a možná pro někoho i přínosný, tak přidávám nakonec informaci o Dobbyho hrobu.

Víte o tom, že místo hrobu Dobbyho je reálné místo? Nachází se na velšské pláži Freshwater West beach. Je to místo, kde se natáčela scéna Dobbyho smrti ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti.

V poslední době zde vzniklo „pietní místo“, kam fanoušci nosí různé předměty. Ochránci přírody toto nazývají skládkou a spekuluje se o tom, že to má negativní vliv na životní prostředí.

Pomocí vyhledávače můžete nalézt spoustu fotek. Na místě se hodně objevují právě malované kamínky, kterými fanoušci vzdávají hold Dobbymu.

Vaše další tvorba s tématiku Harry Potter

Ráda bych nasdílela i ostatní fotky kamínků.

Malované kamínky na fotkách jsou převzaté z fotek v komentářích pod příspěvkem: Příspěvek na Facebooku s vašimi komentáři, které jste s námi sdíleli. Datum zveřejnění fotek na Sidoniie je 1. 6. 2023. Příspěvky vložené po tomto datu tento článek neobsahuje.

Pokud někdo nesouhlasí se zveřejněním jeho fotky na Sidonii, dejte mi prosím vědět, fotky odstraníme!

Úvodní foto: pixabay.com. Děkujeme za poskytnutí úvodního obrázku zdarma, celý zdroj je pod tímto odkazem


One thought on “Malování kamínků – Harry Potter – vaše ohlasy, Dobbyho hrob

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.