Znáte strollering?

Setkali jste se někdy s pojmem strollering? Jste rodič a zajímá vás outdoorové cvičení?

Strollering

Strollering je outdoorové cvičení – tedy venku. Skládá se z pobytu na čerstvém vzduchu a dynamické chůze s kočárkem. V rámci cvičení kombinujete nejen chůzi s kočárkem kardio ale i posilovací cviky. Cvičení se zaměřuje na zpevnění břicha, hýždí, stehen a paží.

Nejzdravější pohyb je chůze

Běh namáhá klouby, plavání zatěžuje pokožku těla. Svižná chůze je to pravé ořechové! Z mnoha výzkumů je dnes potvrzeno, že mezi nejzdravější způsoby pohybu patří právě chůze. Jedná se o nejpřirozenější formu pohybu, u které když přidáte na tempu, tak můžete spálit mnohem více kalorií. Při chůzi člověk zapojuje obrovské množství svalů, zlepšíte svou kondici a při pobytu v přírodě se také zbavujete stresu.

Free Alley Linden Trees photo and pictureZdroj: pixabay.com

Jděte příkladem svým dětem

Díky tomu, že na takovém cvičení jsou s vámi děti, tak jim jdete příkladem, že pohyb a chůze jsou přirozenou součástí vašeho života a s odstupem času dítě začne vnímat i přesah to psycho hygieny. Velmi rychle totiž zjistí, že maminka má najednou mnohem lepší náladu.

Navazování kontaktů

Pro člověka na rodičovské dovolené je velmi důležité navazování kontaktů. Přeci jen spoustu času rodiče tráví s rodinou, a tak je fajn čas od času prohodit pár slov i s někým jiným, ale zároveň v tématu.

Cvičení s kočárkem

Pokud vás Strollering – cvičení s kočárkem zaujalo, můžete si zjistit více informací na této oficiální stránce: https://strollering.cz/ Naleznete tam třeba i kontakty na cvičení ve vašem kraji.

Znáte tento druh sportu nebo jste o něm slyšeli poprvé? Co si myslíte o kontaktech s lidmi během rodičovské dovolené?

Úvodní foto: pixabay.com


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.