Zimní móda inspirovaná digitálním světem

Nové modely italské značky ColmarOriginals vytvořené pro sezónu podzim-zima 2016 jsou inspirovány samuraji digitálního věku: webovými bojovníky, kteří nás seznamují s futuristickou, vymezenou a osobitou kolekcí.
Kolekce městské módy ColmarOriginals pro nadcházející sezónu se zaměřila na trendy kousky vyrobené z materiálů a střihů, které dodávají modelům eleganci a specifický charakter inspirovaných futuristickými prvky a digitálním světem. Základní syté barvy jsou pak pozadím pro různé kombinace těchto prvků.

image004

Neopren,který byl v minulosti využíván pouze ve sportovních kolekcích je nyní ve spojenís klasickými materiály netradičně kombinován. V kolekci nalezneme spoustu netradičních prvků: trendy dlouhé a krátké sáčka, přírodníkožešiny spostupným barevným stínováním s 3D síťovinou. Šaty z vlněných tkanin jsou stylizovány do elegantních kabátků a jako sexy doplněk jsou nově v kolekci zařazeny duhové punčochy. Dominantní barvy jsou černá, bílá a stříbrná společně se žlutou, červenou a modrou.

Hitem zimní kolekce ColmarOriginals jsou neotřele výrazné bundy z reflexních materiálů v pánském i dámském provedení. Svrchní oděvy umožňují odnímat jednotlivé barevné vložky v závislosti na kolísání venkovní teploty. Kolekci doplňují prošívané mikiny s tištěným nebo plastickým logem, nebo netradičně řešené neoprenové šaty a svetry s hrubým pleteným vzorem. Bonusem kolekce jsou vyztužené motorkářskémodely křiváků a zateplené sukně.

image009

Pánská kolekce ColmarOriginals osobitě vyjadřuje aktuální náladu letošní sezóny. Exkluzivně a netradičně spojuje peří s neoprenem, kabát s všitou vlnou či minimalistické kousky z technického matného materiálu s lepenými švy – to vše propůjčuje modelům vysoce technický vzhled. Kožené bundy inspirované motorkářským stylem jsou jednoznačně nejvýraznějšímprvkem celé kolekce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.