Výběr podprsenky nepodceňujte. Zvolte správnou velikost i barvu

(PR) Nebudeme si nic nalhávat. Každá žena chce, aby její poprsí vypadalo krásně. Většina z nás s tvarem nebo velikostí svých prsou není moc spokojená. Zázraky dokáže vhodně zvolené spodní prádlo. Zaměřte se na výběr kvalitní podprsenky. Poradíme vám, jak na to.

Podprsenka doprovází ženy již po staletí. Její vzhled se různě proměňoval podle aktuálních módních trendů. Ženy od ní ale vždy čekaly několik zásadních věcí – získání hezkého tvaru poprsí, pohodlí, pocit jisté ochrany prsou. V neposlední řadě hrál tvar, vzhled a materiál podprsenky i klíčovou úlohu při svádění mužů. Jsou to totiž krásná prsa, která většina mužů považuje na ženách za sexy.

Push up versus soft podprsenka

V současné době je na trhu nepřeberné množství podprsenek. Prohlédnout si je můžete třeba na webu www.dianka.cz. A ihned budete váhat. Hodí se pro vás push up podprsenka? Chcete opravdu o tolik zvětšit a pozvednout vaše prsa? Nebo máte dát raději přednost soft podprsence? Záleží na příležitosti i na vaší náladě!

Zvýraznit dekolt zpravidla chceme, pokud se oblékáme do večerních šatů, topu s výstřihem… v takovém případě rozhodně sáhněte po push up podprsence, která je velice oblíbená díky svému efektu, kdy prsa pozvedne i opticky zvětší, udělá je plnějšími. Soft podprsenky oblékejte například do práce, do školy nebo pro volný čas, kdy nepotřebujete zdůraznit svůj dekolt. Oceníte jejich pohodlí. Přesto zůstávají stále smyslné a ženské.

Jak vybrat vhodnou velikost podprsenky

Až si budete vybírat spodní prádlo – třeba na webu www.krasnepradlo.cz, rozhodně budete potřebovat znát svoji velikost. Přeměřte se, bez toho to nepůjde. Změřte si, kolik máte přes prsa, ale stejně tak si změřte i obvod trupu pod prsy.

Podprsenka by vás neměla nikde škrtit a svírat. Košíčky by vám měly perfektně sedět. Není vhodné, když prsa z košíčků přetékají, stejně tak je nevhodné, když jsou vám košíčky příliš velké. Ihned vám nevhodně zvolená velikost podprsenky vytváří nepěkný vzhled poprsí.

Nepodceňujte barvu podprsenky

Podprsenka by se měla stát vaší součástí. Neměla by rušit vás ani okolí. Zcela nevkusné jsou zapraná ramínka, která vyčuhují zpod tílka. Přece nechcete vypadat jako šmudla! Proto dbejte na pravidelnou obměnu svého spodního prádla a starejte se o své podprsenky s péčí.

Černá podprsenka pod bílým prádlem je dovolena. Ale už to neplatí v opačném případě. Pod černé prádlo tedy oblékejte zásadně jen černou podprsenku. V současné době se prodává celá řada podprsenek v různých módních barvách. Není módním prohřeškem, pokud je vaše podprsenka jinak barevná než top či tílko. Ale barvy by k sobě měly ladit a respektovat aktuální módní trendy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.