DEKORUJEME: Vánoční světýlka svítí zadarmo a ekologicky díky slunci

Adventní pohodu si lze bez vánočních světýlek a osvětlení představit jen těžko. Ke slavnostním chvílím patří stejně jako hrnek punče, cukroví a vůně skořice. Jestli doma dbáte na životní prostředí, budete nadšeni ze solárních vánočních světel. Svítí totiž bez elektřiny. A navíc jsou krásná!

Solární světýlka napájí slunce

Solární světla nejsou nic nového pod Sluncem. Spojené je možná máte s lemováním chodníků nebo bazénů. Běžně se používají k osvětlení zahrad. Stejně tak je můžete rozvěsit jako vánoční výzdobu. Nepotřebují elektrickou síť. Zdrojem energie je pro ně totiž slunce – ve dne se nabijí a v noci krásně září.

Světla nejen na Vánoce

Výhodou je, že tato solární světýlka nemusíte používat pouze o Vánocích. Až budete pořádat v létě grilovačku s přáteli nebo zahradní párty, vytáhněte je z krabice a rozvěste je! Uvidíte, jak kouzelnou atmosféru vytvoří.

Zvládnete to se solárními světýlky?

Rozhodně! Je to velmi jednoduché, bezpečné a úsporné. Solární světýlka stačí vybalit z krabice, rozvěsit a naaranžovat je podle svých představ. Do země – někam na slunečné místo, zapíchnete solární nabíječku, která bude světýlka napájet. A je hotovo.

Světýlka se přes den dobijí a zdroj v solárním článku se po setmění automaticky rozsvítí. Navíc díky LED technologii nebudete muset každý rok kupovat nové náhradní žárovčičky. Jak je to typické u běžného vánočního osvětlení (a víme, jaké jsou s tím stresy). LED osvětlení má totiž dlouhou životnost a se světly tak můžete počítat desítky let!

Jaké vánoční osvětlení si vyberete?

Nevíte, jaké vánoční LED osvětlení si vybrat? Tady je několik tipů na poslední novinky.

Solární LED řetěz Cole&Bright 18740 s duálním napájením a 100 LED diodami

solarna-led-retaz-cole-bright-18740-dual-power-100-led-11-m

Solární LED řetěz je vhodný jako osvětlení vaší zahrady, stromku, balkonu nebo živého plotu. Instalace solárního osvětlení je snadná. Nepotřebujete žádnou elektrickou přípojku, a tak se hodí třeba i na chatu nebo chalupu, kde nemáte elektřinu! Snadno osvětlení rozvěsíte a solární modul zapíchnete do země nebo jej připevníte na stěnu (vyberte místo, kam jde slunce). Během dnes se modul dobije a se soumrakem automaticky rozsvítí vaše osvětlení.  LED řetěz nabízí 3 módy – svícení, jemné blikání a rychlé blikání. Kromě slunečního světla může světelný řetěz napájet i alkalická baterie DualPower. Více o solárním řetězu získáte zde.

Solární LED řetěz Cole&Bright 18254 30LED – 4m

solarna-led-retaz-cole-bright-18254-30-led-4m-hviezdy

Hledáte skutečně vánoční LED osvětlení na solární energii? Velmi romanticky až snově působí tyto modré hvězdičky. Je to ideální dekorace na Vánoce. Navíc se obejdete bez elektřiny. Stačí jen snadno nainstalovat – rozvěsit třeba na stromek na zahradě – solární modul zapíchnout do země nebo pověsit na zeď a je hotovo. A jak je to s rozsvícením? Solární LED řetěz s hvězdičkami se o sebe postará sám. Přes den se nabije a se soumrakem se sám rozsvítí. Vyberte si svůj vánoční LED řetěz.

Solární světelný stromeček Esotec 102104 růžové květy

 sol__rny_sveteln_52a727f95fddb

Jestli o Vánocích toužíte po romantice, sáhněte po LED solárním světelném stromečku obsypaném růžovými květy. Ty upoutají pozornost sousedů a kolemjdoucích nejen přes noc, kdy budou svítit zcela zadarmo na solární energii, ale i přes den. Jsou krásné, jemné a budou skutečnou ozdobou vaší zahrady. Stromek snadno zapíchnete do země nebo do květináče. Můžete ho naaranžovat (ohýbat). Potom jen propojíte připojovací kabel mezi stromkem a solárním panelem. Ten bude přes den absorbovat sluneční záření, aby po setmění stromek zazářil. Sám od sebe a zadarmo. Prohlédněte si světelný stromeček.

Více informací o vánočním solárním LED osvětlení najdete na  www.ecoprodukt.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.