V Praze je akutní nedostatek nových bytů

Situace na trhu s nemovitostmi se stává ve velkých městech pomalu kritickou. Nejinak je tomu i v Praze, kde je sice k dispozici několik volných bytů, ovšem jejich nájem nebo pořizovací cena pošle obyčejného člověka do kolen. Proto se v poslední době rozjíždí ve velkém množství nových projektů, které se snaží nabídnout v hlavním městě nové residenční byty, které by byly dostupnější zejména pro mladé rodiny s dětmi.

Proč zrovna lokalita na Vackově?

Oblast Na Vackově se nachází v Horním Žižkově, který čekají v nejbližších letech obrovské změny. Mělo by dojít k velké revitalizaci, výstavbě nových residenčních oblastí a několika obchodních center. V této oblasti budete mít veškerou občanskou vybavenost ihned po ruce, neboť se v budoucnu postaví na místě nákladového nádraží Žižkov. Půjde tedy o jedinečnou kombinaci ruchu velkoměsta a klidu přírody, což je jistě velkým lákadlem bydlení Na Vackově.

sidonie-casopis.cz_navackove_cz_01

Kolik bytů je zde k dispozici?

V celkem pěti objektech bude k dispozici 347 bytů, ateliérů a dalších nebytových prostor. K dispozici jsou byty o velikosti 1+kk až 5+kk, takže si vybere opravdu každý z vás. Dispozice všech bytů byla vytvořena v souladu s co nejvyšším využitím potencionálního prostoru. To však nebylo jediné kritérium jejich návrhu. Zároveň se v nich budete cítit velmi komfortně, neboť je ve všech bytech dostatek přirozeného světla díky velkým oknům. Byty v Praze 3 jsou taktéž velice vzdušné.

sidonie-casopis.cz_navackove_cz_02

Můžu si byt koupit už teď?

Jen málokdo bude mít připravenou celou sumu na pořízení bytu. Proto je pro klienty residence Na Vackově připravena zvýhodněná nabídka hypoték. Dosáhnete na daleko nižší úrokové sazby a za zpracování hypotéky nebudete muset utratit ani halíř, což je jistě velmi pozitivní. Oceníte i znalecký posudek zdarma a nulové administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky. Zkušení pracovníci vám připraví exkluzivní nabídku, se kterou se stane nákup moderního bydlení na Žižkově doslova hračkou.

Jestliže si chcete zakoupit nový byt v Praze, měli byste si pospíšit. O byty Na Vackově je totiž obrovský zájem, protože se jedná o velice atraktivní lokalitu s velkou perspektivou do budoucnosti.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.