Soutěž o knihu Bílý Afričan cestovatele Daniela Valchovníka. Mějte ji první!

Daniel Valchovník procestoval svět a umí psát. Jsou to dva výborné předpoklady pro to, aby napsal a vydal čtivou knihu. Jeho prvotina „Bílý Afričan: Bída a lesk svobody“ bude v knihkupectvích koncem února. Vy ji můžete vyhrát už teď, a ještě ji mít s osobním věnováním autora!

Na přelomu milénia přitáhla cestovatele a podnikatele Daniela Valchovníka horká africká půda. Žil v Mosambiku a v Zimbabwe, kde pracoval a také se zamiloval. Každý den byl pro něho plný mimořádných zážitků. Po třech letech ale přišel zlom. Kvůli politickému převratu nechal Daniel v Africe své podnikáni i snoubenku a vrátil se domů. Loni se pustil do psaní knihy, ve které vycházel ze svých mnohdy neuvěřitelných zážitků a vzpomínek.

Zimbabwe 118

Vznikl autobiografický román, který právě vychází v nakladatelství Pointa. „V knize píšu o situacích, které mi přinesl život, když jsem to nejméně čekal. A také o snech, které se mohou změnit v realitu. V knize najdete příběhy o výjimečném podnikání na slepičí farmě v Africe, svatbě a žití s cizinkou, cestování, létání a velkém cestovatelském snu. Příběhy, o kterých často dodnes nevědí ani moji kamarádi,“ říká Daniel o svém románu, jehož ukázku si můžete přečíst tady.

Pokud milujete cestování, dobrodružství a hledáte cestu ze stereotypu v této náročné době, máme pro vás skvělou zprávu. O knihu právě teď soutěžíme!

Daniel nám daroval hned 3 výtisky (děkujeme!), které výhercům podepíše.

A jak na to?

Soutěž je jednoduchá. Napište nám do 12. února 2021 svůj tip, kolik zemí autor navštívil. Nápovědu najdete v tomto rozhovoru. Sledovat můžete také Danielův Instagram. Najdete ho tam jako @danvalchovnik.

Soutěž

  • Běží od 2. února 2021 do 12. února 2021.
  • Otázka: Kolik zemí autor navštívil?
  • Odpověď posílejte na e-mail: jponcarova@seznam.cz.
  • Do e-mailu uveďte svoji adresu, ať vám máme knihu kam poslat.
  • Výherce budeme kontaktovat 15. 2. 2021.

Tak pojďte na to a hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.