Jak se zbavit nespavosti, stresu a depresí?

(PR) Podzim se ujímá své vlády se vším všudy. Čeká nás celá řada pochmurných dnů, kdy naše nálada klesne minimálně k bodu mrazu. Možná se už teď obáváte toho, jak vše zvládnete. Nejvíc by se vám líbilo někam zalézt a vše zaspat. Jenže to je problém – zabrat pořádně nemůžete ani v noci. A všichni víme, že právě problémy se spánkem způsobují podráždění, neklid, únavu, deprese… Co se s tím dá dělat?

Léčba nespavosti

Nespavost může mít celou řadu důvodů. Stát za ní mohou pracovní nebo rodinné starosti, špatná životospráva, stres, nedostatek pohybu, nevhodné stravovací návyky, nedostatek čistého vzduchu. Dnešní svět je neustále v pohybu, je velmi těžké se zastavit, dopřát si klidný a zdravý oběd, udělat si čas na procházku kouzelnou podzimní přírodou.

A je to právě příroda, která má tolik léčivého – stačí se pro to jen natáhnout a vhodně její dary použít. Již naši předci znali pozitivní účinky kozlíku lékařského, který používali právě pro léčbu nespavosti. Možná si řeknete, že vařit si pravidelně odvar z této léčivé byliny je pro vás náročné. Pak je tady řešení, které ocení každý zaneprázdněný člověk.

Doplněk stravy pro zlepšení spánku

Vyzkoušejte kozlík lékařský v kapslích, které můžete pohodlně pravidelně spolknout a mít je kdykoli k dispozici. V doplňku stravy od společnosti Naturvita s. r. o. najdete 25 mg kozlíku lékařského ve formě koncentrovaného extraktu 20:1 (což odpovídá 500 g sušeného kořene kozlíku lékařského).

Kozlík lékařský je z lidového léčitelství známý svými pozitivními účinky zejména v těchto oblastech:

  • Zklidňuje při stresu
  • Pomáhá při usínání
  • Udržuje kvalitní spánek

Součástí kapslí je také tryptofan, což je aminokyselina, která je klíčová pro průběh biosyntézy serotoninu v těle. Serotonin je látka, která ovlivňuje náladu člověka, mj. její nedostatek způsobuje podrážděnost, deprese nebo agresivitu. Stačí pouze jedna kapsle tohoto doplňku stravy, a to vždy před tím, než ulehnete do postele.

Proč a kdy využít kapsle s kozlíkem lékařským?

Doplněk stravy v podobě kapslí, ve kterých je obsažen kozlík lékařský a tryptofan jsou vhodné při problémech s usínáním, nočním probouzením, při depresích, vyčerpanosti apod. Kapsle neobsahují lepek, laktózu, konzervanty nebo syntetická barviva a aroma. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.