Řekněte sbohem vytahaným trikům a teplákům a buďte krásná i při sportu!

U sportu vám sice jde především o výkon, o vybití se, nebo naopak o uklidnění se a získání energie, o výsledky, touhu zhubnout nebo vybudovat svaly. Ale proč při tom navíc nevypadat stylově? Pěkné sportovní oblečení a obuv vás budou o to víc motivovat, proč jít cvičit. Navíc je lepší volit funkční oblečení určené právě na sport, které je vyrobené ze savých materiálů a udrží stále tělesné teplo, než běžné triko, které hned propotíte, a bude vám chladno.
Možná si říkáte, že pořídit si sportovní oblečení a obuv je otázka několika tisíc, ale sportovní kolekci nabízí čím dál více běžných konfekčních značek za velmi příjemné ceny. Výběr je opravdu pestrý. Sportovní podprsenky, legíny v různých délkách, šortky, topy, mikiny, bundičky na jogging, mnoho druhů tenisek.

Tenisky se objevují v letošní kolekci obuvi pro jaro léto nejen jako obuv určená na sport, ale i na volný čas. Má více módních prvků, chlubí se metalickými materiály, flitry, květovanými vsadkami, a obouvat ji tak můžete nejen na cvičení, ale klidně i k džínům, nebo po vzoru zahraničních známých tváří také na večírek v kombinaci se sakem na nahé tělo. Barvám vládne klasická černá a šedá, ale objevují se i pestré odstíny, jako je korálová, růžová nebo sytě modrá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.