Radostné Vánoce. S modely Bruder a dalšími božími hračkami

Vánoce milujeme. Pro tu slavnostní náladu, která je provází. Doba Adventu je o rozjímání, usrkávání svařáku a vybírání dárků. Digitální doba je báječná v tom, že nikam nemusíte. A vánoční dárečky pro děti pořídíte z pohodlí gauče. Třeba boží skluzavky, Geomag stavebnice nebo oblíbené modely náklaďáků a traktorů Bruder.

Uvařila jste si šálek dobré kávy nebo pořádný hrnek čaje? Pojďme tedy na to. Ukážeme vám, jaké dětské hračky jsou dneska trendy a co rozzáří oči vašemu dítěti, synovci, neteři, vnučce nebo vnukovi.

Modely Bruder jedou

Jestli máte doma zvídavého kluka, který si zamiloval vše, co má čtyři kola, určitě u vás jedou modely Bruder. Tahle německá značka těší dětská srdce už přes 80 let. Věrné kopie vozidel a modely Bruder – například traktorů, bagrů nebo náklaďáků – přenesou každého malého klučinu do parádního světa dospělých (který si samozřejmě idealizuje).

Hračky Bruder toho umí hodně! Jsou jako opravdické. Děti si s nimi dlouhé hodiny vyhrají na pískovištích. Bát se nemusíte. Tyhle hračky jsou odolné a prověřené. Určené jsou pro děti od 3 let. Minisérie až od 4 let. A pokud máte doma opravdu prcka, zvolte řadu Bruder RoadMax, se kterou si můžou hrát už děti od 2 let.

Stavebnice Geomag

Nejen kluci si rádi staví a montují. Občas i holčičky rády sáhnou po něčem, co rozvine jejich fantazii, jako třeba švýcarská stavebnice Geomag. K dostání je v různých provedeních. Od variant pro nejmenší děti, které teprve poznávají svět a vše chtějí prozkoumat, až po stavebnice pro větší děti, jež vyžadují více zručnosti a fantazie. Protože tyhle stavebnice umožňují vyzkoušet si třeba i fyzikální zákony v praxi, používají se i na školách. Takže škola hrou je v jejich případě skutečně opodstatněným tvrzením.

A sklouznout se až dolů…

Zima netrvá věčně a třeba vás vaše dítko už dlouho přemlouvá, že skluzavka je opravdu báječný nápad. Tak proč ji nepořídit k Ježíšku? S některými z nich nemusíte čekat ani na jaro, až se oteplí. Především skluzavky pro nejmenší dítka si můžete užít i v interiéru.

Podívejte se na další netradiční hračky na Skluzavky.cz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.