Proč jsou krásné ženy šťastnější?

Zdraví, rodina, krása. Tři aspekty, které se v žebříčku hodnocených dámských priorit umísťují na prvních třech příčkách. Pro všechny jsme schopny udělat maximum a na oplátku od nich čekáme, že se nám za naši péči řádně odmění.

Jedná se o hodnoty, které mají posloupnou spojitost a nedají se koupit za peníze. Zdravá žena je krásná, krásná žena má pozornost mužů a rodina, která na sebe nedá dlouho čekat, je zárukou štěstí. Aby se dílo zdařilo, je třeba jít štěstí naproti. Mít krásné a dokonalé tělo od Pána Boha se podaří jen málokteré. Většina z ženské populace se o něj musí zasloužit.

Cvičením k fyzické vitalitě

Nejlepším způsobem, jak zapůsobit na svůj metabolismus a svalovou hmotu jsou pravidelné návštěvy posilovny v Praze. Pod jednou střechou objektu o 400 metrech čtverečních lze protáhnout tělo na stepperech, dva orbitrecích, veslovacích trenažérech, 6x běhacích pásech a 4x stacionárních kolech. Posilovnu tvoří moderní posilovací stroje značky Grün Sport. Vyškolený personál poradí každému, jak správně začít a dosáhnout svého cíle. V posilovně můžete získávat svalovou hmotu, ztrácet nadbytečné kilogramy nebo obecně nabývat sílu.

sidonie-casopis.cz_kentoyafitness_cz_01

Vítán je každý, kdo zatouží se svým tělem něco udělat. Zejména začátečníkům se oplatí mít k ruce osobního trenéra, který poradí, povzbudí, sestaví individuální trénink a dohlédne na to, abyste cvičily technicky dobře. Osobní trenér dnes není žádným luxusem, ale naopak je vnímán jako běžný sparing partner, který vás do světa fitness zasvětí.

Prevence proti neduhům

Abyste se po cvičení cítily dobře nejen fyzicky, ale i psychicky, poslouží solárium Praha. Opalování díky vysoce účinným soláriovým zářičům má dlouhý efekt a působí blahodárně proti různým kožním onemocněním. Dodává pokožce vitamín D a vašemu tělu novou energii.

sidonie-casopis.cz_kentoyafitness_cz_02

Mezi další blahodárné účinky patří: Syntéza životně důležitého vitaminu D3, posílení imunitního systému, prevence proti virózám, zlepšení krevního oběhu a průtokových vlastností krve, pozitivní ovlivňování celkové látkové výměny, tvorba serotoninu jako prevence proti zimní depresi, menší chuť na sladké (hlavně v zimním období), odolnost proti stresu, profylaktické a rehabilitační účinky, pozitivní vliv na tvorbu hormonů a sexuální aktivitu, u žen i na pravidelnost menstruace a zlepšení reakčních schopností a pocitu osobní spokojenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.