Povídkářky mají první e-knihu. Voní dobrodružstvím, kávou a svobodou

Plzeňské trio Povídkářky.cz vydává první povídkovou knihu. Devět příběhů je inspirovaných dobrodružstvím, létem a vůní kávy a svobodou. V prodeji je už nyní, ale oficiálně ji Povídkářky představí na autorském čtení 22. listopadu v Plzni.
K sedmi vlastním příběhům přidaly Povídkářky ještě tři povídky z pera jiných spisovatelek. „Téměř ve všech povídkách se nějakým způsobem prolíná léto, dálky, cestování nebo vůně kávy. O tom svědčí i jejich samotné názvy. Čtenáři se mohou těšit například na povídky Gypsy Love, Mistrál nebo Cestovatelka,“ říká Martina Heš Hudečková. Do povídkové e-knihy se vešly také tři básně z pera Mileny Hasalové.

„Celou knihu uvádí naše motto: Jsem šťastná, když mám po ruce hrnek s kávou a před sebou dobrý příběh. Tajně tak doufáme, že si každý čtenář najde v povídkové knize svoji povídku a vychutná si ji třeba ve své kavárně se šálkem horké kávy po ruce,“ dodává Helena Žáková.

Ačkoli je povídková e-kniha už v prodeji, oficiálně ji povídkářské trio pokřtí a představí na svém prvním autorském čtení ve čtvrtek 22. listopadu v Plzni. Kniha má 53 stran a za symbolickou cenu 49 korun si ji můžete objednat tady.

Povídkářky už nyní pracují na další povídkové knize, ve které budou mít své místo plzeňské kavárny. Každý první čtvrtek v měsíci také publikují novou povídku na webu www.povidkarky.cz.

„Věříme, že povídky mají v současné literatuře důležité místo. Perfektně se hodí k publikování na webu nebo v elektronické knize. I na několika stranách přitom můžete vystihnout silný příběh,“ uzavírá Jana Poncarová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.