Pojďte prohýřit noc stylově. 5 outfitů, ve kterých zazáříte!

Sluníčko je slabé, dny se krátí a obloha bývá pořád zamračená, takže nastává ideální čas prozářit a zároveň také prohýřit páteční večer! Třeba právě na plese. Vždyť plesová sezóna už klepe na dveře a s ní je spojena stále opakující se otázka: „Co si vezmu na sebe?“

Vytáhněte letní šaty!

Proč by měly vaše letní a jarní šaty celou zimu viset ve skříni? V květovaných vzorech a barevných látkách se budete cítit skvěle i na plese nebo v divadle. Stačí vyměnit sandálky za lodičky. Přineste trochu jara nebo léta do chmurných zimních večerů!


letni-a-jarni-saty

Stará dobrá černá

Klasické malé černé nebo šaty s rozšířenou midi-sukní… Černá prostě vypadá dobře vždycky a navíc si můžete dovolit ji sladit s jakoukoliv jinou barvou. Nebojte se barevných doplňků a výrazných šperků.

cerne-saty

Jako Šípková Růženka

To, že se zahalíte do růžové, ještě neznamená, že připomínáte panenku Barbie. I sladká růžová může být elegantní, obzvlášť pokud zvolíte jednoduchý střih šatů. K růžové se navíc báječně hodí šperky a doplňky do vlasů ve tvaru květin.

ruzove-saty2

Elegantní champagne

V odvážných šatech v elegantních barvách, jako je třeba champagne, vám nikdo neodolá. IN jsou letos krátké, ale rozevláté sukně!

saty-champagne

Kalhoty na ples? Proč ne?

Pokud se prostě necítíte dobře v šatech, natáhněte obtažené kalhoty, obujte si k nim lodičky a buďte moderní bohyní plesu!

model-s-kalhotami

 

 

Autorkou článku je Helena Žáková, styling: autorka, zdroj www.glami.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.