Podzimní móda: Zahalte se do barev spadaného listí!

Pojďte si užít poslední třpyt letošního sluníčka a babího léta v barvách podzimu. Slušet vám budou odstíny červené, žluté nebo zemité hnědé. Podzimní barvy sice nejsou tak pestré jako ty letní, ale naši náladu rozhodně pozitivně ovlivní. Stejně jako šálek cappuccina a vřelý rozhovor s kamarádkou.
Abyste nepodlehli podzimním chmurům, rozveselte si den rozzářeným stylingem. Hrou barevných odstínů spadaného listí se inspirovali také módní návrháři, a tak se v aktuálních podzimních kolekcích objevují kousky v barvách podzimu.

Úsměv na tváři a optimismus vám zaručeně navodí barvy jako je hořčicová nebo cihlová. Stačí rozsvítit outfit jedním kouskem ve žlutém či oranžovém tónu a hned se naladíte na tu správnou vlnu.

Oblíbené jsou také různé odstíny červené, zejména vínová. Sluší všem, je snadno kombinovatelná s ostatními barvami, rozumí si s černou, tmavě zelenou, bílou, šedou i tmavě modrou.

Dokonalé pouto vytváří také s neutrálními tóny, jako je krémová, béžová nebo hnědá. V kontrastní kombinaci vínové třeba s podzimní tmavě zelenou budete nepřehlédnutelná, v kombinaci s černou zase svůdná. Pokud vám barva vína v šatníku prozatím chybí, dejte jí letos na podzim šanci.

Módní kolekci ovládnou i přírodní tóny – zemitá hnědá, koňaková, mechově zelená nebo khaki. Zkuste je kombinovat mezi sebou. Celkový dojem osvěžíte prvky v bílé, vínové nebo cihlové a doplňky ve zlaté barvě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.