Jak a kdy počít miminko: astrologie napoví

Přemýšlela jsem, jaké ryze ženské téma zvolit,aby bylo současně (alespoň pro některé) i pomyslným novoročním dárkem… A protože vím, že někdy i pouhá informace (která nás až dosud míjela) bývá – získaná v ten správný čas – „dárkem nad dárky“, ráda bych jednu takovou „darovala“ všem, pro které se může stát zdrojem nové (a věřte, že i velmi reálné) naděje…

O čem sníme

Nový rok (jeho začátek) je už od pradávna spojen nejen s předsevzetími,ale taky s vírou ve splnění (konečně!) alespoň některých přání, tužeb a snů, které míváme různé… Pro stále více žen bývá snem (někdy nekonečně dlouho trvajícím – nenaplněným) SEN O MIMINKU…

A přece pro mnohé z nich může být překvapivě dostupnější, než se (z pohledu neúspěšných pokusů a snah) na první pohled zdá.

K cíli může dovést astrologie

Informace o možnostech astrologie (v tomto směru) se ke mně dostala už před více lety a od té doby se mi několikrát znovu a znovu potvrdila její pravdivost. S vědomím „chůze po tenkém ledu“ – tj. toho, že níže uvedené, ať už z jakéhokoliv důvodu, nebude přijatelné pro všechny – cítím (téměř jako svoji povinnost) sdělit tuto informaci i dalším… Co když právě zrovna na takovou někde nějaká žena (zatím marně) čeká?

PAN astrolog, se kterým jsem se setkala, dává ženám skutečnou, reálnou (a praxí už mnohokrát úspěchem ověřenou) naději na malý velký „zázrak“… A nepotřebuje k tomu, aby tento zázrak „vstoupil“ do dosavadního běhu jejich životů, prakticky téměř nic… Stačí datum narození a, je-li to možné, ještě jeho přesná hodina. To je všechno. Další postup už se odvíjí od konkrétní kombinace výše uvedeného s astrologickými výpočty, které skutečně velmi často (někdy přímo a rychle – jindy přes nezbytné odstranění nejednou nevýznamných, banálních překážek stojících v cestě) vedou k vysněnému cíli.

Hned na začátku se dozvíte zcela konkrétní, jednoznačnou (někdy ale taky, bohužel – i to patří k životu – krušnou) informaci, a to – máte-li vůbec na početí potomka „reálnou šanci“ … V případě, že ano, výsledkem astrologických výpočtů je Váš osobní astrologický kalendář (vypracovaný na dvanáct následujících měsíců), ze kterého snadno vyčtete, které konkrétní dny v konkrétním měsíci (zapomeňte při tom ale na standardně uváděné dny uprostřed Vašeho osmadvacetidenního cyklu!) je váše budoucí děťátko připraveno vydat se – úspěšně a zdravé!!! – na dlouhou devítiměsíční cestu na svět… (Konzultace s astrologem je velmi přínosná také pro ženy, které sice nemají problém otěhotnět, ale následně dítě donosit… a to i v případě umělého oplodnění nebo hrozby dědičných vývojových vad, potratu apod.) Jak prosté z pohledu těch, kteří vědí více než většina z nás, viďte… ?! (více viz níže)

Rozhodnutí je jen na vás

Je zcela pochopitelné, že k  rozhodnutí výše uvedené alespoň zkusit je třeba postupně dospět. Někdy intuitivně, jindy (a možná i nejlépe!) odžitou zkušeností – třeba poté, co vyzkoušíte některou z dalších mnoha v současnosti nabízených metod slibujících úspěch. ( Záleží při tom samozřejmě na Vaší povaze, způsobu uvažování, výchově, vnějších vlivech atd., budete-li schopny překonat případný vnitřní blok a zkusit „podniknout“ dosud nepoznané. ) A třeba až pak se můžete rozhodnout, CO a JAK dál (zvážit všechna PRO i PROTI) – kterou cestou se vydat vstříc svému splněnému přání.

Přání neomylně šťastných rozhodnutí

Přeji vám – vám všem – v tento čas do nového roku 2015 příjemné dny, pevné zdraví i nezbytný zdravý životní nadhled, více radosti než starostí, hodně úsměvů i smíchu… bezpočet důvodů mít ráda (rád), milovat – láskyplné, harmonické rodinné, partnerské i přátelské zázemí a, ve všech směrech, šťastná vykročení i všechny Vaše další, příští kroky… A všem odhodlaným, o naplněném, odvěkém ženském přání snícím ženám z celého srdce přeji, aby se jim už o příštích Vánocích potvrdila správnost jejich rozhodnutí (ať už bude jakékoliv), a mohly se u zářícího stromečku šťastně radovat také ze zářících očí svého vytouženého, spokojeně vrnícího děťátka.

A věřte, že se to dá (za předpokladu ve všech směrech příznivé konstelace) rozhodně stačit…!

Autorkou článku je Jarmila Jiráková.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.