Narozeninová oslava, která rozzáří vašemu dítěti oči

Chcete svému dítku připravit oslavu narozenin, na kterou nezapomene? Přejete si vidět jeho oči zářit štěstím a radostí? Zapomeňte pro tentokrát na rodinnou sešlost u vás v obýváku. Hitem jsou narozeninové oslavy v zábavním parku. Nebojte se, nezruinují vás.

K pořádné narozeninové oslavě patří dort a dobré jídlo. Ruku na srdce, na to se těšíme hlavně my, dospělí. Děti si chtějí užívat her a zábavy. Když zrovna nemáte zahradu plnou atrakcí, reálně hrozí, že se u vás malí hosté budou nudit. A narozeninová oslava prostě nesmí být nuda.

Jestli chcete narozeninovou oslavu uspořádat mimo své domácí prostředí, zvolte některé ze zábavních center, kde vám vše připraví na klíč. Příkladem je třeba zábavní park BRuNO v Brně – Slatina. Najdete tady hned pět narozeninových salónků s veselými dětskými motivy, jako je cirkus, les, formule, vesmír a princezny. Vybrat si můžete rovnou ze tří narozeninových balíčků s různým rozsahem a službami. Nejsou striktně dané, takže se s organizátory můžete domluvit na vašich představách.

Proč slavit narozky v zábavním parku?

Slyšet dětský jásot a smích je pro vás největší odměnou za veškeré úsilí, které s přípravou narozenin máte. Slavit narozeniny v zábavním parku, kde vám party připraví na klíč, má své výhody: můžete si ji užít i vy. Není nutné, abyste vše chystala doma sama.

V zábavním parku BRuNO si oslavenec i jeho kamarádi můžou užít všechny atrakce, které tady jsou připravené. Součástí narozeninové oslavy je dětské šampaňské, spousta barevných balónků, dort a skvělé hry. Abyste se o zábavu dětí nemuseli vůbec starat, můžete přizvat i animátora, který dětské hry zorganizuje.

birthday-party-200754_960_720

Odpočinek a dobré jídlo v restauraci

Zatímco děti se těší na hry a skotačení, rodiče ocení dobré jídlo. Díky zábavnímu parku BRuNO získali Brňané další příjemné místo, kam si můžou s celou rodinou a s přáteli zajít na skvělé jídlo. Nová restaurace Brno – Slatina se jmenuje Restaurace Hnízdo a má samostatný vstup, takže je snadno přístupná i hostům, kteří nenavštíví zábavní centrum.

PR článek. Foto: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.