MÓDA: Nepostradatelná bílá vyzařuje čistotu, nevinnost, dokonalost

Je protipólem černé. Je nepostradatelná. Je jedinečná. A v žádném případě není nudná. Bílá barva se letos promítá do módních kolekcí řady předních značek. Jaký odstín je pro vás ten správný? Přinášíme módní inspiraci!

Odstíny bílé barvy

Sněhobílá, kouřově bílá, slonová kost nebo bílá připomínající dětský pudr. Bílá barva má široké spektrum odstínu. Pokud si v bílé barvě připadáte moc vybledlá, neváhejte sáhnout po některém tmavším odstínu, jako je právě slonová kost. Tato barva se ve vlnách vrací do módy a přináší celou řadu možností, jak ji kombinovat.

Jak bílou barvu kombinovat

Bílá je symbolem čistoty, nevinnosti. Je chladivou barvou, která současně působí rozjasňujícím dojmem. Propůjčí vám svěžest, přinese vám energii mládí, prozáří vás.

Bílou barvu kombinujte s jakýmkoli jiným odstínem. Jen si dejte pozor na příliš bílé v outfitu, protože tento odstín není k naší postavě tak shovívavý jako černá. Kombinace bílé s červenou, černou nebo modrou je úžasnou klasikou, která může získat řadu podob. Vyzkoušejte ale i bílou a žlutou, bílou a zelenou, bílou a růžovou, bílou a hnědou…

Bílá kabelka Deichmann

dei_4_100_011_white_199_CZK_7,95_EUR

 

Bílá blůzka Esprit

Esprit, halenka, 1199 Kc

Bílý top s krajkou Esprit

Esprit_bila_halenkakrajka_1199_kc

Bílé sáčko Takko

Takko_svetr_bily_CZ_449Kc_SK_15_99eur

Bílý top Smash

top_smash_1049Kc (4)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.