Móda, která vám padne: I v nadměrné velikosti můžete být krásná!

Kdo říká, že nějaké to kilo navíc vám nesluší? Dnes rozhodně opustíme ideál krásy stvořený médii a photoshopy. Nádherné ženy prostě mají zadek, stehna a prsa! A i nadměrné velikosti oblečení mohou být sexy. Stačí si jen vybrat tu správnou módu.

Nadměrné velikosti oblečení se dnes už rozhodně nerovnají neforemným kalhotám a tričkům, které by jen těžko slušely i ženám s vypracovanou postavou. Základem je znát sama sebe – své tělo i svoji náturu – a podle toho vybrat oblečení. Pokud se cítíte dobře v kalhotách a halence, nemá smysl nutit se do sukně a naopak. To, zda je vám v oblečení dobře, je totiž hned poznat. A je to právě pocit, který dokresluje celkový dojem z vašeho outfitu. Proto výběru módy věnujte patřičnou pozornost.

568089

Jak vybrat nadměrné oblečení

  • Poznejte svůj styl. Buďte přirozená.
  • Vybírejte oblečení, které vám skutečně sedne.
  • Soustřeďte se na střih – i oblečení ve větších velikostech je slušivé a módní.
  • Sledujte trendy, ale neopouštějte svůj osobitý styl.
  • Zvolte si takovou velikost, která vám perfektně padne.
  • Vybírejte barvy, které ladí s vaším typem.
  • Vyhněte se přehnaným masivním vzorům.
  • Myslete na vhodné doplňky.

562692

Dámská móda pro boubelky: Košile, sukně, halenky i tuniky

Jaká je móda v nadměrných velikostech? Rozhodně je slušivá, smyslná a krásná. Ani boubelky se nemusí pasovat do oblečení, které je stále na jedno brdo. Dnes se šijí krásné košile a halenky, které podtrhují, co mají, a skrývají, co má zůstat skryto. K tomu stačí vybrat správný střih sukně a ihned se můžete proměnit v elegantní dámu, za kterou se po ulici budou otáčet, protože jí to prostě i s nějakým tím kilem navíc sluší.

nadměrných velikostech (až do čísla 58) můžete sehnat skutečně působivé módní kousky, které osvěží váš šatník. A to je právě v tomto období žádoucí. S nastupujícím létem to budou vedle vzdušných halenek, košil a sukní třeba také tuniky pro plnoštíhlé nebo dlouhé letní šaty, které oceníte v parném létě. Nezdráhejte se ani vstoupit na pláž, protože jednodílné zeštíhlující dámské plavky vám rozhodně pozvednou sebevědomí.

Foto – Zdroj: http://www.blancheporte.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.