Magický modrý měsíc: Právě dnes vás může posunout na životní cestě

Už včera jsem ho pozorovala. Nádherně se zakulatil. Miluju ho, i když při úplňku občas špatně spím. Dnes v noci určitě nechoďte na kutě příliš brzy. Oblohu ozdobí modrý měsíc. On tedy nebude doopravdy modrý, ale říká se mu tak. A jsou mu připisovány magické schopnosti. Třeba to, že vás může na vaší životní cestě posunout správným směrem.

Léto se právě dnes v noci přehoupne do své druhé poloviny a navíc budeme svědky přírodního úkazu. Nastane totiž druhý úplněk v jednom měsíci. Ten se opakuje jen jednou za tři roky.

Modrý měsíc se říká astronomické události, kdy se v jednom měsíci objeví dva úplňky. Naposledy jsme podobný úkaz mohli pozorovat před třemi lety poslední srpnový den. Letos v červenci byl měsíc v úplňku 2.7. a podruhé bude právě dnes. Modrý měsíc bude tentokrát ve znamení Vodnáře. A ten, jak víte, přeje změnám.

Modrý měsíc a vy

Proto se neváhejte uvelebit na klidném místě, nejlépe někde v přírodě, a oddat se energii, kterou k vám bude Modrý měsíc vysílat. Myslete na oblast, kterou ve svém životě potřebujete změnit. Vnímejte celou svou duší, co se děje, kam směřujete. Zkuste svůj život vidět v kontextu a širších událostech. Vybavte se nadhledem.

Měsíčním světlem můžete nechat prozářit také své kameny nebo jiné amulety, které se tím pročistí a dobijí.

Užijte si dnešní magickou noc s Modrým měsícem a plujte tím správným směrem, stejně jako on.

Autorkou článku je Jana Poncarová, foto: pixabay.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.