Lifting bez skalpelu

(PR) – Každý nerad mluví o procesu stárnutí, kdyby to bylo možné, většina z nás by jej zcela odstranila ze svého slovníku. Skutečnost je však taková, že téměř 40% obyvatel České republiky je ve věku nad 50 let, a tím pádem také jejich pokožka. Stárnutí kůže však začíná už ve věku 25 let. Pozitivní stránkou je, že estetický průmysl se proměnil v jakéhosi strůjce, který jde bezhlavě proti stárnutí, a tak svěží a vypnutá pleť tváře nemusí být jen výsadou mladých.

Patříte také k těm lidem, kteří se modlí k bohům krásy, aby vyslyšeli jejich prosby, co se vypnutí a omlazení obličeje týče? Nezoufejte, vaše modlitby byly vyslyšeny v podobě metody neinvazivního liftingu obličeje. Tento postup umožňuje překlenout propast mezi neinvazivními metodami a plastickou chirurgií a je dobrou zprávou pro ty, kteří nechtějí jít pod nůž.

Objevte omlazující kouzlo energie

Možná jste se dosud nikdy nezamysleli nad tím, co je vlastně energie. Energie způsobuje, že se věci kolem nás dějí. A to doslova. Jen se podívejte kolem sebe. Slunce nás zásobuje světlem a teplem. Auta jedou na benzín či naftu. Potrava dodává energii lidem. Popravdě, bez energie bychom se neobešli.

Estetická medicína rovněž využívá různé druhy energie, které dokážou zázraky v péči o pleť, např. radiofrekvenci. Prvním a nejznámějším systémem byl Thermage – hloubkový přístrojový radiofrekvenční lifting. Procedury Thermage jsou jen o energii. Lépe řečeno, o přenosu energie, která nastartuje vlastní přirozený proces obnovy v těle. Jako většina inteligentních technologií, i tato je relativně jednoduchá – je to kombinace tepelné energie pro ošetření hluboké tkáně dermis a chladícího efektu, který chrání povrch pokožky a zajišťuje tak větší pohodlí pro pacienta. Radiofrekvenční energie vyvolává regeneraci kolagenu a elastinu. Zahřívá tkáň do hloubky 2-6 mm. Tímto způsobem v ní stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu a dochází k zvýšení mikrocirkulace krve.

Thermage je osvědčená metoda, která může pomoci zlepšit elasticitu povadlé  kůže. Dodá pokožce hladší a mladistvější vzhled a vám lepší pocit. Pomáhá při vyhlazení a korekci vrásek a vypnutí pleti. Tato metoda funguje během jediného ošetření. Většina pacientů vidí a cítí výsledky velmi brzy po proceduře – dokonce hned v následujících 24 hodinách. Zlepšení vzhledu a tvarování pokožky však pokračuje po dobu až šesti měsíců, protože vaše tělo obnovuje kolagen a také vytváří nový. A co je ještě lepší, výsledek trvá až několik let. Nejvyšší metou v oblasti bezoperačního vypnutí a omlazení pleti je tedy rozhodně neinvazivní lifting Thermage a klinika Mediestetik je tím pravým místem, kde dostanete špičkovou kvalitu péče a certifikovanou metodu.

Foto: www.mediest.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.