Líčení podle podzimních trendů 2014

Podzimní období není známé jen módními přehlídkami a představováním nových kolekcí oblečení pro nadcházející sezónu, ale rovněž se určují trendy v líčení a kosmetice. Zajímá vás, co bude trendy a in letošní podzim?

A protože váš šatník jsme v předchozím článku již obměnily, vrhneme se i na vaši kosmetickou taštičku. Podobně jako v oblečení i zde je nabídka velice pestrá. Trendy bude snad vše, na co si vzpomenete. Dobře, vše ne. Nic však rozhodně nepokazíte, dáte-li přednost výrazným barevným kombinacím, ani když upřednostníte přirozený vzhled.

Baví vás experimentovat? Pak máte ideální příležitost. Podzim je obdobím, kdy se nemusíte bát trochu si pohrát. Co takhle zářivě žlutá nebo švestková? I tyto barvy jsou právě nyní IN. Oční víčka snesou i odstíny růžové, tmavě tyrkysové, fialové či zelené. Dokonce ani červená nemusí zůstat pouze na rtech či nehtech – i oční víčka v odstínech červené mohou krásně oživit váš vzhled. Uvidíte, že odvážným štěstí přeje a že ani nápadné barvy nemusí působit nevkusně. Nicméně byste neměla zapomínat, že by se mělo jednat o sytější a chladnější odstíny. Letní období již přece jen skončilo…bohužel.

Poslední dobou se do módy opět vrací husté obočí. Samozřejmě vždy upravené! Líbí se vám silné linky či takzvané kočičí oči? Uděláme vám radost. Výrazné linky i řasy jsou povoleny. A nemusíte zůstat jen u černé…barevné linky ve svěžích podzimních odstínech modré, zelené i růžové zcela jistě vykouzlí neokoukaný vzhled.

Aby bylo vaše líčení dokonalé, nezapomeňte na tvářenku v odstínech růžové a broskvové. Dominantním odstínem rtěnky pak zůstává stále populární červená/rudá. V případě, že dáváte ve všední den přednost střídmějšímu vzhledu, rtěnka v odstínech nude bude ta pravá.

Přirozený make-up, který je čím dál populárnější, vyvolává pocit, že ho docílíte co nejmenším množstvím líčidel. Bohužel tomu tak není. Tajemství takzvaného nude make-upu je v nanesení běžné vrstvy, kdy vše ladíte do jednoho odstínu. Tento make-up působí velice elegantně a hodí se víceméně ke každému outfitu.

Rovněž byste se měla řídit pravidlem, že nic se nemá přehánět. Pokud zvolíte nápaditý a barevný model, měla byste zvolit spíše přirozenější líčení. V případě, že je váš outfit v jednotvárných či dokonce šedivých odstínech, nebojte se jít do nápadnějšího make-upu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.