Léto přichází. A s módními doplňky si ho náležitě užijete!

Módní doplňky dotvářejí celkový vzhled. I jeden kus oblečení můžete díky různým doplňkům proměnit pokaždé v nový model. S jejich pomocí vyjádříte svůj styl, svoji osobnost a smysl pro módu a právě díky doplňkům budete vypadat trendy i v jednoduchém outfitu.
Kabelky pro léto stvořené

Základním pilířem je kabelka. Letní kolekce nabízí kabelky různých velikostí, stylů, barev a vzorů. Hojně se objevují perforace, na výsluní se drží také námořnický styl, nechybí modely s květovaným vzorem a objevují se i slaměné kousky, které se skvěle hodí třeba k espadrilkám.

Letní bižuterie

Krásu ženy vždy umocní zajímavá bižuterie. K létu se hodí náušnice v duhových barvách, náhrdelníky z korálků, náramky s přívěsky ve tvaru mořských hvězd a mušliček.

Šátky a sluneční brýle

Na pláži oceníte velké šátky nebo parea, která jednoduše omotáte kolem boků. Nasaďte si sluneční brýle a proměňte se v královnu pláže.

Slip-on, sandály i espadrilky

Nesmíme zapomenout ani na vzdušnou letní obuv. Textilní slip-ony se hodí do města i na dovolenou, sandálky v metalickém vzhledu zase oživí každý outfit. Nechybí ani různé žabky, sandály nebo espadrilky.

Slaměný klobouk

Před žhavým sluncem vás ochrání velký slaměný klobouk. Naopak v chladnějších letních večerech oceníte plédy a šátky se zajímavým vzorem nebo ve výrazných letních barvách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.