Letní šperky – šperky v létě

(PR) Nejpopulárnější roční období je tu v plném proudu a my si užíváme sluníčko, horké dny a teplé večery. Bavíme se letní módou, odhalujeme stylově ramena a ukazujeme opálené nohy i paže. Stavíme na odiv více kůže než v jakékoliv jiné roční době. Minimalistické oděvy, které nosíme, abychom se neupekly, otevírají spoustu možností všem milovnicím šperků. Protože kdy jindy než v létě se ozdobit těmi velkými visacími zlatými náušnicemi s barevnými kamínky? A kdy jindy tak pěkně vynikne masivní náhrdelník, který si dovezeme z dovolené u moře? Z Turecka se vracíme se zlatými šperky, ze Španělska s kousky zdobenými tyrkysem, v českých luzích a hájích si nenecháme uniknout ohnivě červené granáty. Každá země oplývá klenotem, jemuž nedokážeme odolat.

Eppi_obrazek_1

Odhalená kůže a výrazné šperky k sobě tak nějak patří. Jak lépe vyniknou tucty stříbrných a zlatých náramků než na opáleném zápěstí? Nebo nyní tak populární náramky na kotník – budete je nosit k sandálům nebo kozačkám? K halenkám a šatům s holými rameny si vybírejte výrazné visací náušnice. Při každém pohybu hlavou se půvabně rozhoupají a přitáhnou pozornost k vaši dlouhé šíji a jemně klenutým klíčním kostem. Hluboký dekolt letních modelů si zas zaslouží vyplnit statement náhrdelníkem. Nebo několika řetízky s přívěsky. A prstýnky? Tím velkým ve tvaru motýla, který se do kanceláře úplně nehodí, na dovolené oslníte a naděláte plno parády.

Eppi_obrazek_2

Léto je pro šperky jako stvořené, ale zároveň jim příliš nesvědčí. Kdy se totiž víc potíme? Kdy nejvíce sportujeme? Kdy trávíme dny koupáním u bazénu, rybníka nebo na pláži? Pot a mořská voda drahým kovům ani perlám a diamantům příliš dobře nedělají. Máme pro vás tedy jedinou radu: před sportem a vodními hrátkami šperky ze zlata, stříbra či platiny pečlivě uschovejte do krabiček nebo alespoň do malého igelitového sáčku či papírového kapesníčku a před jejich opětovným nasazením se řádně opláchněte a utřete. Nezapomínejte ani na zásnubní prstýnek. Je nám jasné, že se tím blyštivým diamantem toužíte každému pochlubit, ale pokud chcete, aby šperk vydržel co nejdéle jako nový, zkuste to bez něj chvilku vydržet. Všechny klenoty také po celodenním nošení za parného odpoledne osušte a ošetřete. Věnujte svým šperkům trošku péče a dovolte jim zazářit.

Přejeme krásné léto plné perfektně sladěných outfitů doplněných blyštivými šperky.

Foto: www.eppi.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.