Když obal nebo kryt na iPhone, tak stylová kůže

Svůj iPhone určitě milujete. Znamená pro vás skvělého pomocníka i prostředníka, který vás spouje se světem. O tom žádná. Proto ho chcete ochránit. Před nástrahy světa. Před poškrábáním. Před zbytečným opotřebením. Když už obal nebo kryt na iPhone, tak vsaďte na kůži. Je totiž jedinečná, luxusní, módní a neotřelá.

Odklon od umělých materiálů je evidentní. Plastů a dalších pofiderních materiálů, jejichž složení je těžko odhadnutelné, máme už dost. Ať už jste zastánci přírodního náhledu na život, nebo se obklopujete kvalitními výrobky, protože se jako vysoce postavený manažer prostě musíte prezentovat, určitě vás oslovily kožené obaly na telefony.

Kožené obaly na telefony – styl i tradice

Kůže se jako materiál pro výrobu obalů používá po staletí. Připomeňme třeba různé rukodělné obaly na knihy, meče nebo jiné předměty denní potřeby. Některé z nich se nám zachovaly do současných dnů, a to proto, že kůže se vyznačuje dlouhou životností. To ovšem není jediná její výhoda.

Ochranné vlastnosti kůže jsou nesporné – i proto dnes přibývá kožených obalů na elektronická zařízení. Tyto obaly jsou velmi odolné, snadno se udržují, zachovávají si dlouhodobě perfektní vzhled, vypadají luxusně. Když si pro svůj iPhone zvolíte obal z černé kůže, můžete s ním směle vyrazit na jednání – působí totiž stylově. Kožené obaly na chytré telefony z hnědé kůže zase potěší milovníky přírody a třeba i vyznavače alternativního životního stylu.

_vyr_4magnetic_leather_flip_cover_for_iphone_5g

7 důvodů, proč zvolit kožený obal na iPhone

  • Dlouhá životnost.
  • Perfektní ochrana.
  • Stylový vzhled.
  • Přívětivá cena.
  • Příjemné na dotek.
  • Skvěle padnou do ruky.
  • Přírodní materiál.

Luxusní kožené kryty na iPhone za skvělou cenu

Dovozem prvotřídních kožených obalů nebo krytů na iPhony a další chytré telefony se zabývá například společnost Fine&Case. „Produkty, které v našem e-shopu nabízíme, pečlivě vybíráme. Jedná se o kožené obaly nebo kryt, které jsou dovážené ze třetích zemí. Je ale třeba podotknout, že jsou vytvářené na míru. Nejde tedy o žádnou lacinou velkovýrobu. Proto tyto produkty jinde v České republice téměř nenajdete,“ uvedl Marek Serbus z internetového obchodu www.finecase.cz.

Specializovaný e-shop připravil pestrou nabídku kožených obalů a krytů na starší i novější řady iPhonů. Kožené kryty perfektně a šetrně obepnou přístroj a díky pečlivé úpravě povrchu nejen dobře vypadají, ale jsou příjemné na dotek a skvěle padnou do ruky – váš chytrý telefon vám prostě jen tak nevypadne. A to vše za skvělou cenu. „Ačkoli opravdu hodně investujeme do kvality zpracování kožených obalů na mobily a další zařízení, prodejní ceny držíme nízko,“ dodal Marek Serbus.

48922_19__vyr_9slim_leather_hard_back_cases_for_iphone-black

Kožených obalů přibude

Přední dovozce kožených obalů a krytů má sice zatím v nabídce převážně produkty pro oblíbený iPhone od značky Apple, ale už nyní pracuje na rozšíření sortimentu. Brzy se proto v internetovém obchodě Finecase.cz objeví kožené obaly a kryty na chytré telefony od dalších značek, jako je například Samsung nebo Sony. Milovníci kvalitních kožených obalů se tak mají opravdu na co těšit!

Zdroj obrázků: Finecase.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.