Jaký bude rok 2016? Pravdomluvný a plný lásky

Konec starého a začátek nového roku nás přirozeně vede k bilancování. Přemýšlíme nad tím, co se nám povedlo, nad čím jsme se radovali. A naopak, co nás tížilo, tlačilo, nad čím jsme zaplakali. S pořádnou lžící naděje věříme, že příští rok bude lepší. A možná se špetkou obav a bázně si říkáme, jestli nebude ještě hůř. Věšteckou kouli v ruce nemáme. Naštěstí. Ale vytušit se leccos dá.

Už několik dní mě provází pocit, že příští rok bude pravdomluvný, autentický, láskyplný a upřímný ve vztahu k sobě, ke svému nitru.

Po sečtení čísel 2+0+1+6 dostaneme devítku. V Tarotu (Velké arkány) nese devítku Poustevník. Jeho základním principem je vnitřní reflexe a v horoskopu odpovídá znamení Panny.

Poustevníka si spojujeme s moudrostí, v samotě se snaží pochopit své vlastní nitro. Sebezpytováním by si měl vytvořit svoji vlastní a novou definici Pravdy. Na světlo vynášíme svoji pravou podstatu. Poustevník nám pomáhá k poznání sebe-sama, k uspořádání priorit, hodnot, myšlenek, náhledů.

Myslím, že to je skvělé. Poustevník nám pomůže najít autentično, opravdovost, svoji vnitřní pravdu. Třeba přestaneme hrát role, které nám nesedí, a sundáme masky. To může bolet, ale také nemusí.

Konec roku a začátek nového období je vhodným časem sebereflexe. Co třeba začít seznamem situací nebo vztahů, které nám nesedí? Rozloučit se s nimi a vytvořit prostor pro nové, láskyplné?

Bude skvělé přestat si nalhávat a potácet se v blátě a vykročit na cestu se šťavnatou zelení prozářenou světlem.

Ať je rok 2016 plný světla, lásky a opravdovosti.

Jana Poncarová. Foto: Pixabay.com


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.