Jak vznikají šperky na zakázku pod rukou šikovné šperkařky?

Prsten, náhrdelník, náramek nebo náušnice. Nosíme je proto, že nás zkrášlují. Říká se, že vhodně zvolený šperk podtrhává krásu ženy. A žádná z nás nechce být tuctová. Už se vám určitě také stalo, že jste si ve zlatnictví nemohla vybrat, protože jste měla jasnou představu. Třeba takovou, kterou ve skutečnost promění šikovná šperkařka.

Šperky na míru

Ve šperkařské dílně paní Jitky Formánkové v Kladně se to třpytí a blyští. Už pětadvacet let vznikají pod jejíma zručnýma rukama nádherné šperky ze zlata, stříbra a dalších ušlechtilých kovů. Všechny z nich představují dokonalou a detailní ruční práci, což se na výsledku rozhodně podepisuje. Šperky jsou kouzelné, nápadité i decentní. Prostě podle přání zákaznice. Šperkařka Jitka Formánková totiž prosazuje hlavně osobní přístup, kdy se snaží maximálně vyjít vstříc svým zákazníkům a zákaznicím.

Šperky vyrábí nejen na míru, ale také si je můžete prohlédnout a nakoupit v jejím internetovém obchodě. Vedle prstenů ze stříbra, zlata i stále více oblíbeného bílého zlata, zde najdete krásné a moderní náušnice osazené kamínky, řetízky i nápadité přívěsky, luxusní brože i celé soupravy.  Samozřejmě, že jsou šperky opatřené výrobním i státním puncem.

Prsten na zakázku

Která žena by netoužila po krásném prstenu, který byl vyroben jen pro ni. Paní Jitka Formánková se v zakázkové výrobě věnuje hlavně tvorbě zásnubních nebo snubních prstenů. Používá přitom oblíbené zlato i jiné moderní ušlechtilé kovy. Vytvoření prstenu, nebo jiného šperku na přání, je možné podle přání zákazníka nebo například podle fotografie.

Jestli například toužíte po podobném prstenu, jako jste viděli na fotce některé celebrity, nebo naopak chcete podobný prsten, který má na svatební fotografii vaše babička, rozhodně je to možné! Záleží jen na vaší fantazii a na domluvě.

Foto: http://www.jf-sperky.cz


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.