Jak předáváte radost vy?

„Jak předáváte světu radost?“ Odpověď na tuto otázku je ústředním tématem pro nadcházející podzimní kampaň „This is Esprit“. Inspirujte se pozitivním přístupem.

Štěstí je povzbuzující, zvyšuje vaši sebedůvěru a lépe i vypadáte. Pokud jste šťastní, vyzařujete radost. Jsou to malé věci v životě, které nás dělají šťastnými: úsměv od neznámého člověka ve vlaku, objetí od přítele nebo laskavá slova od kolegy. Aktuální kampaň „This is Esprit“ je celá o štěstí a čisté radosti ze žití. Každý den. Kdekoliv. Nezáleží na tom, odkud pocházíte, jakou práci máte nebo jakého jste vyznání. Vše, na čem záleží, je váš pozitivní přístup a vaše nadšení pro život. Smát se. Tančit. Cítit se volný. A co je nejdůležitější, nebrat život příliš vážně.

esprit_this_is_esprit_kampan_36

Vyslanci kampaně nám ukazují, jak vytěžit z mála maximum

Modelka a aktivistka v oblasti klimatu, Chloe Norgaard, přináší barvy do šedých městských džunglí výsadbou květin do prasklin chodníků a zdí. Erin Eliopulos začala se svou sestrou bojovat proti šikaně kampaní nazvanou „Diversity101“ poté, co byla ve škole šikanována pro barvu pleti a kudrnaté vlasy. Lono Brazil, producent a DJ z New Yorku, který tvoří hudbu s cílem spojovat lidi. Scénograf, milovník vintage a fanoušek recyklování, Francouz Felix Gesnouin se zaměřuje na recyklaci a obnovování starých nebo rozbitých předmětů a vytváří tak nové užitečné věci pro každodenní život. Každá postava v kampani má jiný přístup, ale stejný cíl: dělat lidi šťastnými! Jako Esprit.

 

esprit_this_is_esprit_kampan_67

V čem se cítíš nejpohodlněji?

Kolekce „This is Esprit“ má odpověď: vsaďte na klíčové kousky šatníku, které jsou nadčasové a dlouhodobě doplní váš šatník. Od klasického vlněného kabátu, který oblékněte ke kvalitním, perfektně střiženým džínům, přes příjemné pletené kousky či milovanou pruhovanou košili, až po kultovní trenčkot. Tento kousek v typické béžové barvě se v průběhu let osvědčil jako stylový upgrade k jakémukoli outfitu. S modrým rolákem představuje elegantní volbu do kanceláře, se šedou mikinou bude víkendovým favoritem. Jednoduché košile s dlouhým rukávem v podzimních přírodních tónech, džínová košile a bílá halenka doplňují Esprit výběr základních cool kousků. Tato sezóna nabízí různé odstíny hnědé od velbloudí po pískovou, vylepšenou červenými akcenty na trikách a svetrech. Střihy, barvy i materiály vám poskytnou dobrý pocit z vašich milovaných kousků.

Cílem podzimní Esprit kampaně je udržet v lidech pozitivní přístup k životu neobvyklým způsobem. A co dělá radost vám? Sdílejte svůj příběh s #Espritcommunity!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.