Jak jsme oslavili první rok

Časopis Sidonie slaví první rok. To už víte. Třeba proto, že jste se zapojili do naší soutěže a poslali nám úžasné ohlasy. My, co pro vás články s láskou a vášní píšeme, jsme si uspořádaly malou oslavu. Protože je fajn se v běhu života čas od času zastavit. Posedět třeba v čajovně, se šálkem báječného čaje, dortem a vodní dýmkou a takhle nějak to vypadalo…

Malebná zahrádka plzeňské čajovny U Pekla. Vlahý letní večer. Sdílení myšlenek, nápadů, starostí i radostí. I o tom je přece časopis Sidonie. A píšou ho pro vás skutečné ženy, které prožívají své příběhy. Každý je trochu jiný. Vyplynulo i pár nápadů – témat na články, ale třeba i to, že vám postupně představíme, kdo pro vás články píše. Tedy naše vlastní příběhy.

P1160129

Jo a ten dort. To je příběh sám o sobě. Původně ho měla upéct jedna kamarádka. Z nějakého důvodu se mi už neozvala. Obrátila jsem se na druhou kamarádku. „To je jasné, že ho upeču,“ slíbila mi. Před pár dny mi napsala, že to nestihne. Bez dortu není oslavy, řekla jsem si. Tak jsem pekla. Piškotový korpus podle Děvčete u plotny. Rozřízla, potřela jahodovým džemem, mascarpone a ozdobila jahodami a mátou.

Myslím, že Sidonie měla důstojnou oslavu prvního roku. Může růst a rozvíjet se díky vám, čtenářům, i díky skvělým redaktorkám. Takže velké DÍKY vám všem!

P1160117


One thought on “Jak jsme oslavili první rok

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.